cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 10.-16. LEDNA 2022

5 HOLÍ

Všeobecně to znamená, že tento týden bude hodně náročný a úplně dobře se nám nepovede. Optimismus a elán minulých dní je pryč a převládá chaos a zmatek. Spousta z nás se bude potýkat s osobní krizí. Cítíme nutnost změn, ale nemáme potřebnou sílu. Každý druhý to bude řešit vyvoláváním sporů a konfliktů. A vše si budeme muset vybojovat. Někdy nás to možná bude i bavit a budeme mít pocit, jak jsme protivníka skvěle setřeli.

Práce – Po pracovní stránce nás čeká konkurenční boj, poměříme síly s kolegy a jinými firmami. Dost možná můžeme čekat i nějakou „hru“ od nadřízených, kteří si touto formou budou zjišťovat, jak obstojíme v dalších obdobích. Připravte se na rivalitu a nepříjemnou, hašteřivou a pomlouvačnou atmosféru. Možná si i někdo na nás podá stížnost, tak velmi opatrně. Tento týden bude vše, jen ne klidný. Ale na druhou stranu získáme velmi zajímavé zkušenosti.

Vztahy – tento týden nás čekají samé spory a zbytečné diskuze. Máme bojovnou náladu. Partner ani rodina nemají šanci nám uniknout. Vzhledem k tomu, že mají obdobnou náladu, partner má tendenci s námi soupeřit a všichni jednají velmi impulzivně, čeká nás pestré období a hodně konfliktů a hádek. A ty hrozí i mezi přáteli. Zvláště po konzumaci alkoholu. Tam hrozí i že nezůstaneme jen u řečí, ale mohlo by dojít i na řešení situace nějakou rvačkou. Není dobrý čas na půjčování peněz, hrozí ztráty osobních věcí.

Zdraví – Po zdravotní stránce nás spíše potrápí psychika. Zmatky a náš vnitřní boj o dodržení našich zásad nám připraví spoustu chmurných myšlenek a trápení. Také možná pár bezesných nocí.

Nenechávejte si své myšlenky pro sebe a narovinu řekněte, čeho se bojíte a co vás trápí. Diskutovat o všem za včas je nejlepší varianta, jak se vyhnout zbytečné scéně.Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA