cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotová předpověď na srpen

Na období od 1. do 12. 8. jsem vytáhla kartu Spravedlnost.
Ona nás už v podstatě energie této karty provází od pátečního úplňku. Asi hlavním významem této karty je karma. A tato energie nás bude provázet teď v každé oblasti života – doslova a do písmene. Jak jsme zaseli, sklidíme. U mnohých z nás se objeví zdravotní potíže, ukáží se výsledky dlouhodobé nekázně ve stravování, pokud zanedbáváme nějaké lékařské doporučení apod. Právě v těchto dnech se ukáže objektivní pravda. Pokud jsme udělali nějaký přestupek, porušili zákon – i tady můžeme očekávat úřední jednání, ovšem, kdo už nějaký proces vede, právě v těchto dnech by mohl mít šanci na spravedlivé, objektivní jednání bez zaujatosti. Takto bychom teď měli přistupovat nejen ke každé oblasti našeho života, ale i ke všem lidem okolo nás. Čestnost, poctivost, zodpovědnost a soudnost – jen to, nic jiného.
Od 4. do 8. 8. budeme řešit peníze. Budeme mít šanci uzavřít dobrý obchod, najít si nové zaměstnání a v podstatě stabilizovat finanční příjmy až do konce roku. Každopádně pokud máte nějaké nedořešené pokuty a resty, řešte je a nedokládejte to na pozdější dobu. V těchto dnech je ideální čas na vyřízení všech úředních restů.
Od 9. do12. 8. se vše bude pro změnu točit okolo lásky. I tam budeme dořešovat spoustu záležitostí, které nemáme ještě uzavřené. Je veliká šance otěhotnět, takže pokud chcete miminko, je ideální doba.
11. 8. Dnes je novoluní. Zkuste být co nejvíce v klidu, hrozí riziko úrazů. Pokud plánujete nějaká kouzla či rituály, doporučuji ukončení karmických vazeb, nejlépe formou meditace. Nevolte dnes žádné drasťárny a vše dělejte pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

13. – 23.8. Na toto období jsem vytáhla kartu Velekněžka.
Energie této karty ovlivní hlavně naší intuici. Až do 18. 8. se nám bude doslova odhalovat každé tajemství našich životů. Budeme mít hodně příležitostí nahlédnout spoustě problémů pod povrch a dost si sami uvědomíme. Odpovědi hledejte hlavně sami v sobě. A pokud máte rádi jakékoliv věštecké předpovědi, neváhejte. Odkrývá se nám budoucnost, o které jsme dosud neměli ani tušení. A každému chystá osud nějaké překvapení. Od 19. 8. nás čeká období náhlých šoků. Najednou se nám odkryjí všichni falešní lidé, pokrytci a všechny přetvářky. Odhalí se milostné trojúhelníky. Odhalí se skryté zdravotní potíže. Jen finanční stránka bude stále stabilní.

24 – 31.8. Na konec srpna jsem vytáhla kartu Páže mečů.
Tato karta obvykle značí spíše osoby, ale v našem případě spíš označuje hrozící spor, kritiku a příležitost vysvětlit nějaké záležitosti, které nás už dlouho trápí a dusíme je v sobě. I pro toto období platí, že po finanční a pracovní stránce bychom měli prožívat stabilní období. Zbytečně se strachujeme a hledáme nepřítele. Možná dostaneme lehkou studenou sprchu od šéfa, ale na druhou stranu, bude oprávněná a hned se vyjasní. Nemusíme se bát žádných následků. Za to ve vztazích hrozí hádky snad kvůli všemu. Zbytečně se nestresujte a nechytejte se každého slova, které partner řekne. Žárlivost, soupeření a neupřímnost nás bude provázet ve všech vztazích, nejen v těch milostných. Po zdravotní stránce stále platí riziko úrazů, které byste si mohli přivodit vlastní zbrklostí.
26. 8. nás čeká úplněk. Pozor na infekční onemocnění, špatné jídlo, infikovaná klíšťata apod. Pokud se budete zabývat nějakou magickou činností, doporučuji spíše čistit pomůcky, karty apod. Do žádných velkých kouzel a rituálů bych se dnes úplně nepouštěla.
Ke konci prázdnin nás čeká nějaký pořádný večírek a ten byste si měli maximálně užít. Využijte jakékoli pozvání do společnosti. A pořádně to rozjeďte.
Přeji vám všem krásnou druhou polovinu prázdnin.

Věštírna Květy Fialové

kartka Wargana a Kvta Fialov

numerologie, výklad tarotu

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA