cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotová předpověď na říjen

Na období od 1. do 10. 10. jsem vytáhla kartu
TROJKA HOLÍ.
Toto období bude pro většinu z nás příznivé. Tedy pokud dokážeme nechat staré za zády a nebát se jít novou cestou a uskutečňovat své cíle. Karta říká, že máme pevnou půdu pod nohama, dobrý základ a jasný cíl. Po pracovní stránce je čas rozjet nové projekty, ale zároveň můžeme udržet a rozvíjet již zbudované věci. Zkrátka jsme v pravý čas na pravém místě, máme fungující pracovní zázemí (nebo jsme minimálně na dobré cestě k němu), jsme uznávaní ve svém oboru a nemusíme se strachovat. Naopak směle plánujme do budoucna.
Co se týče zdraví, buďte opatrní na přepracovanost a vyčerpání.
V lásce nás čeká možnost nových vztahů. Tam, kde vládly partnerské krize, se naopak vztahy projasní. Ale musíte být opravdu upřímní a k partnerovi otevření.
10. 10 nás čeká novoluní, které bude trošku vyčerpávající hlavně po pracovní stránce. Všichni budou dnes myslet hlavně na sebe a ego bude vládnout dni. Nenechte se otrávit ani vyšťavit svým okolím. Pokud dnes plánujete nějaký rituál, doporučuji volit témata jako nový začátek, ukončování starých a nefunkčních záležitostí v dosavadním životě.

Na období od 11. do 21. 10. jsem vytáhla dvě karty a to
OSMIČKA HOLÍ a RYTÍŘ HOLÍ.
Toto období bude plné rychlých a náhlých změn. Pozor na povrchnost a nestálost. V tomto čase raději moc nezasahujte do děje a nechejte vše plynout. Hrozí zbrklé, unáhlené jednání, zbytečné hádky a spory. Většinou je tato karta pozitivní a značí zrychlení věcí, překvapení, pohyb a pokrok, ale v kombinaci s druhou kartou, jsme trošku varováni. To, co se zdá jako skvělý, rychlý nápad, by mohlo skončit nezdarem, nedokončenou prací nebo i útěkem. Zkrátka období není vhodné k zásadním změnám. Zkuste se nestresovat a vyprovokovat k zbytečným akcím. Bavte se, jezděte na výlety, sportujte, užívejte si s přáteli. Potkáte zajímavé nové lidi, prožijete flirt, vášeň, zamilování, nezávazný sex a podobně. Ale pozor, bude to pomíjivé, krátkodobé a pozor na žárlivost a agresivitu. Nepřepínejte síly, pozor na rychlou jízdu za volantem.

Na období od 22. do 31. 10. jsem vytáhla kartu
ESO HOLÍ.
Po poněkud roztěkaném a ztřeštěném období, se opět vrátíme k trendu začátku měsíce, a sice k období, kdy se opět můžeme chytit nových příležitostí. Karta nám říká, že nás čeká období začátku a zvratů, ale velmi pozitivních. V podstatě vše, co nám teď přichází do života, je určitý dar. Jsme plní energie, vitality, síly, tvořivosti a schopností se činit. Po pracovní stránce nás čeká nové období, nový impulz, velká příležitost k úspěchu, ale i jen tak dokázat sami sobě či okolí, že na to prostě máme. Je ideální čas učinit nějaký objev, začít realizovat nový podnik či rozjet podnikání, jako takové. Realizujte projekty, podepisujte smlouvy, jednejte na úřadech. Jděte do nového zaměstnání. Vše je nyní požehnané úspěchem.
V lásce nás čeká možnost nového partnerství, láska na první pohled, početí, narození potomka i vášnivé oživení starého vztahu.
Ve zdraví pozor na přecenění energie, ale kromě viróz nám nehrozí moc nebezpečí.
24. 10. je úplněk. Pokud se chcete zabývat nějakou magickou činností, tak udělejte rituál na hojnost, klidně i finanční.
31. 10. Je svátek Halloween. Ať ho vnímáte jakkoliv, je to velmi významný energetický předěl. Pokud vás zajímá více, velmi podrobně jsem se mu věnovala v článku, který najdete na tomto odkazu. https://vykladzive.cz/halloween/.

Věštírna Květy Fialové

kartka Wargana a Kvta Fialov

Wargana – výklad karet, numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA