cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotová předpověď na květen

První část měsíce od 1. 5. – 11. 5.
Věž
Poúplňkové energie ovlivní začátek května snad ve všech oblastech našeho života. Většina věcí, ve kterých mělo dojít k nějaké změně, se začala ukazovat už na konci dubna. Pocítili jsme je opravdu všichni a to vydatně. Vše se bortilo jako domeček z karet. Už jste si jistě několikrát v tomto roce všimli, že pokud se má něco v našem životě ukončit, jde to velmi rychle. A pokud děláme, že to nevidíme, postará se o to osud a to je potom teprve fofr. Nepodceňujte proto tyto signály, výsledek by totiž nemusel být úplně podle vašich představ. Až do 8. dubna není úplně vhodné období začínat s novými projekty. Dokončujme všechny staré resty. A že jich je. Zvláště po pracovní stránce. V oblasti vztahů zase máme co dohánět. Snad každý zanedbával svého partnera, rodinu a blízké.
Od 8.5 do 14.5. se nám postupně začnou ukazovat nové možnosti. Zvláště v pracovní oblasti. Je ideální doba na podepsání smluv, hledání nového zaměstnání. Pokud plánujete půjčky, začátek financování nějakých projektů, potřebujete povolení na úřadech- právě teď je ideální čas. Pečujte o sebe a svou pokožku. Hrozí nám poranění a onemocnění kůže, buďte opatrní v kuchyni a při páci celkově na řezné poranění a popálení.

Druhá část měsíce od 12. 5. do 22. 5.
Čtyřka holí
Nastává období radosti a oslav. Kýžené snažení předchozích dní nese své ovoce. Pokud jsme vše nenechali osudu a opravdu jsme se snažili, bude nás čekat opravdu příjemné období. Klid, pohoda, odpočinek s rodinou a přáteli. Je možný i vznik nových partnerských vztahů. Svatby a závazky, které vzniknou v oblasti vztahů v tomto období, mají velikou šanci na dlouhé trvání. Co se týče zdraví -nedoporučuji žádné lékařské zákroky kvůli špatnému hojení.
15. 5. je Novoluní. Pokud hodláte dělat nějaké rituály, zaměřte se na nové projekty, štěstí, zdraví a lásku. Ideální je i splnění přání. Rituály či meditace byste měli ideálně dokončit do 22:00 hodiny.
18. 5. buďte opatrní na přehnanou agresivitu, hádky, pomluvy, nevěru a žárlivost. Nenechte se strhnout těmito pocity a energiemi. Značně byste si zkomplikovali život a mohli byste zničit něco, na čem vám hodně záleží a může to být trvalé. Zvláště vztahy by dnes mohly hodně utrpět. Pozor také za volantem. Hrozí nepozornost a dopravní nehody. Víkend už bude opět v poklidném tempu a je ideální na rodinné výlety a akce s dětmi.

Konec měsíce od 23. 5 do 31. 5.
Dvojka pentáklů
Energie konce měsíce budou značně vrtkavé. Budeme zvažovat spoustu možností a pohrávat si s různými rozhodnutími. Zvláště v oblasti financí. Unáhlené jednání není na místě. Nepůjčujte peníze, neriskujte, nevsázejte a buďte opatrní na jakoukoliv finanční ztrátu. Hrozí i ztráta dokladů a důležitých věcí. Události se v těchto dnech budou vyvíjet velmi rychle, a pokud se nenecháme rozhodit a budeme logicky přemýšlet a kombinovat rozum a cit, měli bychom být poměrně v pohodě a řešit věci radostně. Budeme až překvapeni, jak jsme pružní a flexibilní a s jakou lehkostí řešíme důležité rozhodnutí.
29. 5. je úplněk. Budeme v klidu, rozhodnutí a odhodlaní čelit všem nepřízním osudu. Máme jasno, jak chceme v nejbližší době fungovat a jakou cestou se vydat. Pokud chcete dělat nějaké rituály či meditovat, doporučuji pracovat právě na otevření nových cest a možností a odstranění překážek, které nám v naší cestě brání. Samozřejmě v souladu a pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.
Do konce měsíce už budeme v klidu a v pohodě. Bez zbytečných stresů a potíží. Tento měsíc můžeme ve svém životě vykonat veliký posun. Energie nám doslova přejí, tak je nepropásněte.
Přeji krásný a pohodový měsíc.

Věštírna Květy Fialové

kartka Wargana a Kvta Fialov

numerologie, výklad tarotu

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA