cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotová předpověď na červenec 2018

0d 1.7. – 13.7.
Na první část července jsem vytáhla kartu SMRT.
Neděste se. Neznamená to, že bude někdo umírat. Jen aby mohlo přijít něco nového, musí nejdřív odejít to staré. Začínají prázdniny, skončilo trápení ve školách a to i pro rodiče, nejen pro studenty. Je ideální čas nechat odejít staré zkušenosti a rozmyslet se co dál. Čeká nás transformační období. A to opravdu ve všech oblastech života. Spousta z nás se rozhodla změnit své životy. Chceme žít zdravěji, hubnout nebo přestat kouřit. Zkrátka a dobře je čas ukončit veškeré nefunkční věci v našem životě. A dát možnost, aby se zrodily nové možnosti a příležitosti. Některé ztráty, které nás čekají, budou i bolestné, ale i tyto zkušenosti potřebujeme.
5. 7. – 7. 7. Svátky a volno si užijeme v klidu a bez nějakých potíží. Naplánujte si pohodové výlety a procházky. Pozor na nedělní návrat domů.
8. 7. Buďte opatrní a vyvarujte se nebezpečným situacím. I přes veškeré snahy se zřejmě nevyhneme nějakému střetu a nutnosti vyřešit agresivněji nějakou situaci. Hrozí i riziko protizákonného jednání, střet s úředníky, policisty apod. Tak ať jsou důsledky našeho jednání, co nejmírnější.
13. 7. je novoluní v Raku. Bude mít vliv hlavně na vztahy a není úplně nejlepší příliš riskovat. Teď není vhodný čas na nějaké experimenty. Raději si s partnerem promluvte a případné krize řešte. Pokud se chcete věnovat nějaké magické činnosti, doporučuji meditační a rituální očisty těla i prostorů, či rituálních předmětů. Ty můžete nechat v „karanténě“ klidně až do Úplňku. Nejlépe naložené v obyčejné kuchyňské soli v tmavém prostředí.

14. 7. – 22.7.
Na toto období jsem vytáhla kartu BLÁZEN.
Docela mě to mile pobavilo. Po Smrti – ukončování, transformaci – hned nový začátek. A proč ne. Evidentně nás energie těchto dní sami dovedou k tomu, abychom nechali dosavadní starosti a potíže za sebou a začali opravdu jinak. Buďme otevření novým možnostem. Jen pozor, abychom nejednali moc bezprostředně až naivně.
Ve zdraví buďme obezřetní a neriskujte. Hrozí riziko úrazů a nakažení se nějakými nepříjemnými a dlouhotrvajícími nemocemi. Hrozí zkažení žaludků, průjmy, zvracení, salmonely a pod.
Ve vztazích popusťte trošku uzdu fantazie, hlavně v sexu. Vezměte partnera někam na nové místo, kde to ani jeden neznáte. Dejte najevo své city. Nebojte se žádat o ruku, brát se nebo počít potomstvo. Klidně můžete jednat i lehce bláznivě.
V práci zas projevte odvahu a kreativitu. Nebojte se se prosadit. Pokud máte již delší dobu v plánu udělat nějaké změny a inovace, je ideální doba.
Cestujte, objevujte nová místa, potkejte nové přátele, seznamujte se a užívejte si toto období. Máte opravdu velikou šanci začít vše nově a podle svých představ. Klidně buďte ztřeštění, pošetilí, užívejte si jen pozor na lehkovážnost a nezodpovědnost. Tuto hranici nepřekračujte.

Od 23. 7. – 31. 7.
Na konec měsíce jsem vytáhla kartu PÁŽE POHÁRŮ.
Je čas trošku přibrzdit s tím bezstarostným užíváním si předešlých dní. Zvláště pak pozor na sexuální dobrodružství, nemuselo by totiž zůstat bez následků. Nicméně velmi pěkné letní období nás bude čekat i nadále. Pokud jsme se v práci zasnažili a šli z kůží na trh, můžeme očekávat nabídku či vstřícnost od někoho vlivného a prospěšného.
Příležitost nás čeká i v ostatních oblastech života. Flirt s předchozího období by mohl začít měnit podobu v počínající vztah, naopak v trvalých vztazích můžeme očekávat nějaké láskyplné gesto od partnera. Radost nám budou dělat i naši potomci a celkově bude konec měsíce příjemný.
27. 7. nás čeká plněk ve Vodnáři. Pokud se chcete zabývat nějakou magickou činností, doporučuji rituál na lásku, štěstí a splněná přání. A nezapomínejte vždy na závěr svých rituálů a přání dodat, že vše je pro maximální dobro všech zúčastněných.
Konec měsíce už bude klidný, pozor jen na práci. Buďte opatrní, ať neuděláte nějakou hloupou chybu z nepozornosti.
Užívejte si léto a buďte maximálně šťastní.

Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA