cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotová předpověď na červen

První část měsíce června (od 1. 6. do 10. 6.) bude ve znamení karty OSMIČKY POHÁRŮ.
Je to období, ve kterém se budeme ve svém životě loučit se spoustou věcí a bude to období poněkud smutnější a bolavější. V práci to znamená výpovědi, odchody do neznáma a nepříjemnosti.
Ve vztazích pak rozchody, lhostejnost a stagnace. Po zdravotní stránce špatné zprávy o zdravotním stavu, deprese a stagnace v léčení. Celkově nás čeká období, kdy již není možné kráčet po dosavadní cestě. Budeme hodně přemýšlet a celkově budou lidi okolo nás sobečtější a sebestřednější než jindy. Nejnáročnější období bude 1. – 3. 6. Dost z nás si po citové stránce sáhne na dno.
6. 6. začne ubývat měsíc. Tento den budeme chtít víc než kdy jindy trávit v rodinném kruhu, v klidu a v harmonii. Pokud to jde, jděte někam do přírody a načerpejte energii. Je to ideální den na meditace a různé terapie duše.
Od 6. do 10. 6. už se budou energie uklidňovat. Budeme si více vážit vztahů, partnera, přátel a rodiny. Budeme řešit rodinné majetky, statky, dědictví. Trošku nás potrápí genetická zátěž, vrozené choroby apod.

Od 11. 6. do 20. 6. nás čeká poměrně pozitivní období, to naznačuje karta DVOJKA POHÁRŮ.
Je to období lásky, harmonie, partnerství a spojenectví. Po pracovní stránce se nám povede uzavřít nová spojenectví, navážeme nové pracovní vztahy, seznámíme se s důležitými lidmi, kteří pro nás budou přínos i do budoucna.
13. 6. je Novoluní. Pokud chcete využít tento čas k nějaké magické činnosti, zabývejte se ukončováním žalu, strastí a ukončení stagnujících věcí v našem životě.
Od 14. do 20. 6. Jsme okouzlující, milující a milovaní. Užívejte si období lásky a pohody. Nezadaní mají velikou šanci na to potkat partnera, jděte a seznamujte se, kde je to jen možné. Nezapomínejte na zdraví, začněte pozvolna zlepšovat svou tělesnou kondici. Začínejte opravdu pomalu. Budeme se všeobecně cítit opravdu dobře, plni energie a nadšení. Zvládneme hodně práce a proto to, co můžete udělat teď, neodkládejte.

21. 6. až 30.6. Konec měsíce bude v energiích karty RYTÍŘ POHÁRŮ.
Dny a události v tomto období nám příjemně ovlivní nějaká osoba, která se však dlouho nezdrží. Může se jednat i o gesto dobré vůle od někoho, koho moc neznáme. Každopádně budeme velmi potěšeni.
V práci to pro nás znamená krátkodobé, avšak výborné a výnosné kšeftíky i nové klienty, zaměstnance, či spolupracovníky. Tyto spolupráce budou jednorázové nebo krátkodobé, ale velmi přínosné pro budoucnost. V lásce si užijeme nějaký milostný románek. V podstatě nám do života přichází milenec. A bude to velmi intenzivní poměr. Zadaní jedinci se nemusí bát nevěr, naopak, naše vztahy se ještě víc upevní a čekají nás romantické prožitky.
Celkově jsme plni energie, radosti a cítíme se výborně.
29. 6. nás čeká Úplněk a ten nás všechny trošku potrápí. Najednou znejistíme v citové oblasti. Budeme mít strach, zda není tempo příliš vysoké, zda se nespálíme apod. Vždy říkám, že nejhorší smrt je z leknutí. Vše se děje, jak má. Naše intuice, je v těchto dnech obzvláště veliká. Proto se zbavte strachu a dejte pouze čistě na intuici. Pokud chcete upevnit své rozhodnutí a mít jistotu, že jste se opravdu zbavili strachu, věnujte se meditacím.
Do konce měsíce buďte velmi opatrní na zbrklé jednání a zvláště na silnicích, ať nám prázdniny nezačínají nějakou nepříjemnou autonehodou.

Přeji všem krásný červen.

Věštírna Květy Fialové

kartářka Wargana, výklad karet, numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA