cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotová předpověď na březen

Tažené karty
Trojka pohárů, Pětka mečů, Luna

První část měsíce března
(1-11. 3. – karta Trojka pohárů) bude poměrně pohodová. Plynule navážeme na konec února, kdy se nám velmi dobře dařilo ve vztazích. Budeme mít tendence a chuť chodit více do společnosti, potkávat nové přátele. Nezadaní mají opět velikou šanci potkat protějšek. Navázat jakýkoliv vztah nebo spolupráci půjde pomalu samo a to i v pracovní oblasti. Druhého března nastává Úplněk a my dostaneme velikou šanci vyhodnotit své dosavadní životní kroky. Zvláště nás bude zajímat náš vzhled a zdraví. Přehodnotíme stravovací návyky a budeme zvažovat návštěvy posiloven a podobné. Pokud chcete provádět kouzla či rituály, zaměřte je na přitahování zdraví, krásy a duševní spokojenosti. Až do 5. 3 je ideální období na začátek cvičení, diet a veškeré zkrášlující procesy. Nezapomeňte se hýčkat i na duši a užívejte si pohody a klid plnými doušky. Od 5. do 11. nám numerologická vibrace přináší starosti v práci a s penězi. Určitě není vhodné období si půjčovat peníze, uzavírat smlouvy, které mají sankce apod. Buďte opatrní na ztráty a okradení. Hlídejte si svůj majetek. V práci nerozjíždějte nové projekty a pouze rozvíjejte to, co jste již v minulosti začali uskutečňovat. Jedenáctého je ideální den k ukončení starých vztahových zátěží. Pokud víte, že máte někde nedořešené vazby, co vám brání jít dál, ukončete je. Třeba jen sami v sobě.
Druhá část měsíce
(od 12. – 21. 3 – Pětka mečů) nám přináší zdravotní potíže. Hrozí rizika úrazů, zlomenin, řezných ran a operací. Bohužel budeme hodně napjatí i emočně. Bojíme se prohry, ponížení a naše ego je hodně navýší před přirozeným instinktem. Tam, kde už se nám dlouhodobě něco nezdá, budeme mít tendence unáhleně jednat. Taková výhra neznamená, že z ní budeme mít v budoucnu radost. Pozor na hádky, afekty, rvačky a alkohol. Opravdu buďte hodně obezřetní i na to, co komu říkáte. Mohli byste říct něco, čím byste mohli hodně ublížit nejen svému okolí, ale i sobě. Pozor na zákeřné jednání lidí, pomluvy a podvody. Podvodníci všeho druhu se budou jenom rojit. Bude se simulovat, hrát různé pracovní úrazy, provokovat, nadávat a fingovat dopravní nehody.
Paradoxně se nám bude dařit v milostných vztazích. Vztahy, které jsou opravdu postavené na kvalitních základech – na lásce, upřímnosti a vzájemné důvěře, podpoře a toleranci – mají velikou šanci na ještě větší upevnění a posun.
Sedmnáctého března je Novoluní. Opět bychom se měli věnovat sobě a svému zdraví. Rituály provádějte na odstranění různých zdravotních neduhů a závislostí a ukončení vazeb s našimi nepřáteli. Po Novoluní nastává ideální doba na to, se s těmito všemi faktory vypořádat. Ne fyzicky nebo nějakou rozmluvou, ale právě tím, že budeme mít velikou příležitost dokázat, že na něco máme. Bude se nám opět dařit pracovně a naším nepřátelům a pochybovačům zas nezbude nic jiného, než aby nám záviděli. Popřejte jim proto právě v den novoluní hodně štěstí a už si je nepouštějte do života zpět.
Konec měsíce
(od 22. do 31. 3. – Luna) bude trošku zahalen pod rouškou tajemna. Jako by si s námi osud hrál. Malinko nám poodhalí obrysy budoucích dějů, ale nic víc. Mnozí z nás dostanou novou šanci na práci nebo přivýdělek. Jenže nás často můžou přemoci naše pocity, které nám v tomto období zkomplikují život. Strach z neznámého nebo nejasného, nejistota, krize, žárlivost, nedůvěra a náladovost. Někteří jedinci budou trpět depresí a budeme mít pocit, že se nic nedaří a nic není tak, jak jsme si vysnili. Nenechejte se zastrašit, ale zároveň ani nejednejte ukvapeně. Řiďte se známým moudrem, že ráno je moudřejší večera. Je pravda, že čistka předešlých dní byla silná a vše co, bylo špatně – to už se dávno odhalilo. Každý sklízí, co zasel. A ne každý je z této nadílky karmy nadšen… Od 29. 3. se tyto pocity začnou vytrácet a my budeme už pomalu vědět, že vše je na dobré cestě. 31. 3. nás čeká druhý Úplněk v měsíci. Je to takzvaný Modrý úplněk a nastane velice silný magický čas. Také mě vůbec nepřekvapuje, že právě na toto období, které má vibraci čísla 18, mě právě vyšla karta Luna. O modrém úplňku jsem již podrobněji psala v článku Blue moon. Pokud chcete využít prospěšně energie tohoto dne, rozhodně se věnujte očistě nejen sebe, ale i všech magických pomůcek a svého obydlí.
Příjemný měsíc březen přeje

Věštírna Květy Fialové

magick pentagram Lilith a Eva magie svek kouzlo n lsku vtn z karet online nejlep kartka vklad karet zdarma sm si vyloit na ti karty

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA