REKLAMA
cena hovoru je 50 Kč za minutu

Sluneční lázeň proti jarní únavě - výklad mariášových karet - Hanka

Sluníčko si hoví ve znamení Berana, ze země vykují hlavičky prvních rostlinek, sluníčko nás štípe do nosu, je tu jaro! Těšíme se na každé ráno, každá buňka si přeje ožít, ale kde vzít sílu? Proti jarní únavě bojujeme přísunem dávek vitamínů, potravinovými doplňky, ale můžeme sáhnout i po pomocnících z říše minerálů.
Posilující a pročišťující účinky na náš zimou oslabený organismus mají oblíbené léčivé kameny. Než se však pustíte do využití jejich blahodárných účinků, uvědomte si, že zima se týkala i jich. Pokud máte doma svou sbírku minerálů, dopřejte jim jarní rituálek na znovunabytí sil. Není to nic složitého – opláchněte své kameny pod tekoucí vodou, promněte každý z nich mezi prsty a nechte je chvíli odpočinout na měkkém kousku látky. Stejně dobře nám poslouží i koupel v obyčejné kuchyňské, nebo ještě lépe mořské soli, ta ale trvá trochu déle. Kameny jednoduše naskládejte do větší misky a zcela je zasypejte solí. Koupel v soli trvá nejméně 24 hodin.
Kameny jsme očistili raz dva, teď ještě oživit jejich léčivou sílu. Většina kamenů ocení lázeň v přímém slunečním světle. Využijeme tedy současných slunečních dní a očištěné kameny položíme kamkoliv, kde se mohou nasytit slunečních paprsků. Výjimkou jsou ovšem tyrkys, měsíční kámen, ametyst, malachit a lapis lazuli. Ty naopak vystavujeme svitu měsíce.
A zpět na téma jarní únava a nedostatek energie po zimě. Obecně lze říci, že nám nejvíce prospějí všechny kameny ve zlaté, žluté, oranžové, červené a hnědé barvě. Ty, které se pojí s léčením prvních tří čaker. Sáhnout můžete po křišťálu, záhnědě, citrínu, jaspisu, slunečním kameni ale i achátu. Kameny noste jako šperk, buď ve formě náhrdelníku na dlouhém závěsu v oblasti pod hrudní kostí, velmi oblíbené a účinné jsou náramky. Obklopte se jimi, kamkoliv jdete, dejte si kámen do kapsy, kde ho často mněte konečky prstů, větší kus položte k počítači, nebo na umyvadlo. Pod polštář nebo na noční stolek dávejte nabité posilující minerály jen tom případě, že jste opravdu mimořádně vyčerpaní, jejich síla je tak významná, že mohou rušit ve spánku.
Přeji vám štědrý příval pozitivní energie a hlavně – vložte ji tam, kde bude dál činit jen samé krásné věci!
S láskou Vaše Hanka
výklad mariášových karet, kyvadlo, kartářka Hanka, výklad karet online, Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.