cena hovoru je 50 Kč za minutu

Silvestrovská soutěž s Hankou

Z náročného roku 2017 už zbývají poslední hodiny. Nemůžete se dočkat Nového roku a toho co vám přinese? Stačí trocha štěstí a první novoroční výklad z mariášových karet od naší přední kartářky Hanky je váš!
Hanka se věnuje nejen zmíněnému výkladu mariášových karet, je ale také zkušenou bylinkářkou a zajímá se o tradiční přírodní léčebné recepty a postupy. Po dnech holdování dobrému jídlu a pití, doporučuje svůj osvědčený a úplně jednoduchý recept ze tří surovin – pomerančů, zázvoru a medu. Pomeranče vymačkat, přidat nasekaný zázvor a dochutit medem. Vynikající detoxikace jater a životabudič.
A jaký je váš recept, co používáte vy, když po oslavách bolí hlava a žaludek se houpe? Pokud je to rodinný poklad z receptáře vašich babiček, sem s ním! Napište nám jej do komentářů pod tento příspěvek na naši stránku na Facebooku. Krátce po silvestrovské půlnoci vylosujeme jednoho z pisatelů, který získá první novoroční výklad mariášových karet po telefonu. Hanka odpoví na tři otázky dle výběru výherce.

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA