cena hovoru je 50 Kč za minutu

Rozesmátý měsíc - Wargana - výklad karet

bílá magie

kartářka Wargana

Úplněk v prosinci je též známý jako rozesmátý měsíc. Letos je tento úplněk v sobotu 6 prosince. V tomto čase provádíme kouzla a rituály na přivolání peněz, na štěstí, úspěch, a na podporu novoročních předsevzetí. Rituálně oslavujeme rodinu, zem, přírodu a také zimní pohádkové bytosti. Je to období vhodné na čištění karmických dluhů a vazeb. Také je vhodné provádět rituály k potlačení nespavosti, nehybnosti, deprese a beznaděje. Mám pro vás velmi jednoduchý rituál na přivolání peněz pro příští rok.

Potřebujeme zelenou svíci, vykuřovadlo Prosperita (můžete nahradit jakoukoliv vonnou tyčinkou pomerančové, či skořicové vůně). Vaše složenky a účty za pravidelné platby či přeplatky. Prázdnou složenku na peníze nebo šek. Fix se zlatou náplní.

Prázdnou složenku vyplňte následovně:
Příjemce:Uveďte vaše jméno a adresu, pokud máte nějaký svůj podnik, napište adresu práce.
Odesílatel: Vesmír.
Částka: Blahobyt. (Můžete sečíst částky z vašich složenek a vepsat i výslednou částku.
Poznámka: Peníze, vraťte se mnohonásobně zpět.
Zapalte svíčku i vykuřovadlo (nebo vonnou tyčinku) a vezměte každou svou účtenku a protáhněte jí nad kouřem z vykuřovadla (tyčinky), v protisměru hodinových ručiček. Poté vezměte vyplněnou složenku a proneste:
„Peníze vydávám, peníze dostávám. Vrať se mi desetinásobně každý můj výdaj. A tak se staň!“
Při tomto zaříkávání jí 3 krát protáhněte nad kouřem po směru hodinových ručiček. Účtenky spalte v plamenu svíce a nechejte ji dohořet. Vaší složenku i se zbytkem svíce zakopejte někde u svého domu nebo u v chodu do práce, nebo noste v peněžence. A jen sledujte, jak roste váš příjem, nebo se zmenšují vaše výdaje.
A teď ta nejtěžší část, kterou se musíte naučit dodržovat neustále. Ať platíte cokoliv, čiňte to s radostí a láskou. Já vím, platit jakékoliv zbytečné nebo velké výdaje se nikomu nechce, ale pokud mají peníze vámi vydané se vracet, musí být vydané s láskou, radostí a s vědomím, že jim přejete šťastný koloběh. Vždy se pochvalte za to, jak jste dobří, že můžete peníze vydat, že jste je dokázali vydělat. Jen tak se k vám rádi vrátí zpět a přivedou i kamarády. Přeji krásný adventní čas všem.
Vaše Wargana, výklad karet online
čarodějka, kartářkaVěštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA