cena hovoru je 50 Kč za minutu

Rok zemského Psa

2018 rok zemského Psa
15. února se rozloučíme s rokem ohnivého Kohouta a hned 16. února vstoupíme do roku zemského Psa, ve kterém setrváme až do 4. února 2019.
Nadcházející rok se ponese v duchu spravedlnosti, odvahy, dobra a štědrosti. Začneme selektovat dobré od špatného. Sami bychom měli zvážit a určit, kdo bude patřit mezi naše skutečné přátelé, koho zařadíme jen mezi známé a zrovna tak sami rozhodneme, s kým se nebudeme stýkat vůbec. Letos to máme o něco snadnější, protože prozřeme, připustíme si pravdu a dokážeme vidět reálně lidi, věci a skutky, které jsme dosud z nějakého důvodu přehlíželi, viděli zkresleně, nebo které jsme neviděli vůbec. Někteří jedinci si dokonce dokáží přiznat, že oni sami se nechovají zrovna moc ukázkově, uvědomí si např., že někomu ublížili, nebo že podváděli, vezmou rozum do hrsti a budou se snažit změnit. Komu se to podaří, začne pozorovat, že se cítí lépe a že jeho život se stává lepším a ubírá se tím správným směrem.
Vy, kteří očekáváte v roce Psa narození potomka, věřte, že z něho vyroste člověk loajální, věrný a oddaný. Stane se dobrým partnerem jak v lásce a přátelství, tak v zaměstnání. Zrozenci Psa bývají pro ostatní takovou vrbou či zpovědnicí, ovšem oni sami se často nesvěřují ani nijak zvlášť neprojevují. Psi bývají stydliví, citliví a to někdy až příliš. Jsou ale především disciplinovaní, mají v sobě notnou dávku diplomacie a inteligence. Avšak mají i své stinné stránky jako je např. vznětlivost, domýšlivost a tvrdohlavost. No co se dá dělat? Jsou to také vlastnosti člověčí a konec konců nikdo není dokonalý. Ten, kdo bude mít vedle sebe Psa a bude se k němu chovat upřímně a lidsky, může se spolehnout, že mu od něho nehrozí jakýkoliv podraz, ba naopak lze počítat s nezištnou pomocí.
Rok Psa by měl být celkem dobrý. Zlepší se sociální poměry i ekonomika. Mělo by se dařit jak celé společnosti, tak jednotlivcům. Každopádně pamatujte, že záleží především na každém, jak se k životu postaví, co vykoná, jak se bude chovat k ostatním i sám k sobě. Vše se potom každému vrátí a sklidí to, co zasel.
Ze srdce vám všem přeji, abyste rok zemského Psa prožili ve zdraví, spokojenosti a lásce. Užívejte života, choďte mezi lidi, čerpejte energii ze zážitků všedního dne, radujte se s přáteli a s rodinou. Nezavírejte se doma, život se má prožívat, ne přežívat, vždyť na světě je přece tak krásně.
Vaše Věštírna Květy Fialové


 

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA