cena hovoru je 50 Kč za minutu

Rok Ohnivé opice - kartářka Mirka - výklad karet

V neděli 7. února 2016 se rozloučíme s rokem Dřevěné kozy a 8. února 2016 vstoupíme do roku Ohnivé opice. V tomto roce můžeme dokázat i nemožné, jelikož nás čeká rok úspěchů a změn, ale je potřeba se na ně připravit. Pokaždé, když budete stát před nějakým rozhodnutím, nebo dostanete nápad cokoliv udělat, je důležité, aby hlavní slovo dostal zdravý selský rozum. Nikdy nepodnikejte nic bez rozmyslu, mohli byste si uškodit a počáteční nadšení by mohlo vystřídat dlouhé trápení.
Co se týká finanční stránky, mnozí z nás dokážou v tomto roce vydělat a ušetřit spoustu peněz, protože opice je velice opatrná, šetrná, zbytečně nerozhazuje a neplýtvá… zkrátka umí výborně hospodařit. Máme všichni velkou šanci získat stabilitu ve finanční sféře a dokonce i všeobecně zlepšit svoji dosavadní existenční situaci.
Vy, kteří v roce Ohnivé opice očekáváte nebo plánujete narození potomka, můžete se těšit, že vám vaše dítko bude dělat převážně radost, ale to neznamená, že vás nedokáže také pořádně potrápit. Jedno je jisté, určitě se s ním nebudete nudit vy ani nikdo v okolí. Zrozenci Opice jsou energičtí, rádi jsou středem pozornosti, umí pobavit celou společnost. Do všeho se s vervou pustí a všechno chtějí vyzkoušet. Jsou to požitkáři. Přesně řečeno – život nepřežívají, ale prožívají a to naplno. Milují luxus, milují zábavu, večírky, alkohol atd., zkrátka vše, co jim přináší potěšení a těžko se takových věcí dokáží vzdát. Bohužel, díky tomu se stávají pro některé lidi nespolehlivými a jaksi „neukázněnými“, což jim může působit problémy v oblasti partnerských vztahů.
Jinak rok Opice bude takový – dá se říct spravedlivý. Každý sklidí tak, jak zaseje. Pokud budeme pracovat poctivě, svědomitě a s plným nasazením, budeme velmi dobře odměněni. Obchodní spojení, která jsou zaštítěna korektní smlouvou, budou úspěšná a zajistí mnohdy hodně dlouhou spolupráci.
Co se lásky týká, Opice letos přeje vztahům, které jsou upřímné, věrné, láskyplné a kvalitní. Naopak vztahům mileneckým, nezávazným románkům a vztahům na jednu noc Opice vůbec nefandí. Takže kdo chce klamat, podvádět a být nevěrný, se zlou se potáže. Kdo je sám a opravdu stojí o trvalý vztah, založený na důvěře a vzájemné úctě, má ho mít. Vy, kdo v takovém vztahu již jste, hýčkejte ho a važte si jej, stane se ještě lepším. A vy, kdo jste se rozhodli dokonce svůj stávající vztah potvrdit manželstvím a myslíte to opravdu vážně a nezištně, jen z čisté lásky, budiž vám požehnáno.
Rok Ohnivé opice končí 27. ledna 2017 a my všichni máme dost času a dostaneme i spoustu příležitostí změnit svůj život k lepšímu. Záleží jen na nás, jak s tím vším naložíme. Buďme si jistí, že na konci roku Ohnivé opice budeme konfrontováni se svými činy a podle toho, jak se každý z nás celý rok choval, dostane adekvátní odměnu. Jak vysoká, příjemná či trpká bude, záleží na každém z nás.
Každopádně všem přeji krásný a úspěšný rok, ať se vám splní vaše touhy a sny a pamatujte, že člověk by se měl chovat tak, aby se mohl vždy podívat každému upřímně do očí, především sám sobě.
Vaše Mirka.

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA