Rok Dřevěné Kozy - horoskop

Ve čtvrtek 19. února přichází rok Dřevěné Kozy, který bude ve srovnání s rokem předešlým poněkud klidnější, v mezilidských vztazích zavládne více harmonie a porozumění.
Ale pozor!
Koza je také tvrdohlavá, někdy až příliš zatvrzelá a neochotná ke kompromisům, takže konflikty z dřívějších období můžou pokračovat, ba se i prohloubit.

Co se práce týká, lze říci, že dokonce budeme vydělávat snadněji, než kdy jindy. To však neznamená, že můžeme ležet na gauči a peníze nám budou padat na stůl. Spíše to, že nebudeme muset urputně dřít, abychom se uživili, to, že nám práce půjde snadněji od ruky. Nechme věci plynout, berme vše s větším nadhledem a nestresujme se. Uvidíte, že i bez zbytečně velké dřiny se budete mít minimálně stejně dobře jako v roce minulém. Avšak ti, kteří v sobě budou mít hodně elánu, pracovitosti a nadšení a zaměří se především na svoji práci, mohou vystoupat po žebříčku kariéry hoooodně vysoko. Zejména lidem, kteří pracují v oblasti vědy a umění, bude štěstěna velice příznivě nakloněna. V roce Dřevěné Kozy mohou vzniknout významná umělecká díla, za která jejich autoři dosáhnou věhlasu a uznání. Taktéž odborníci v chemii a lékařství mohou přinést nové objevy, které budou obrovským přínosem pro nás pro všechny.

Mimo jiné je rok Kozy mimořádně vhodný pro početí a porod dítěte, takže dámy, slečny, paní, které se chystáte k tomuto kroku, právě přišel Váš čas. Děti, které se v tomto roce narodí, budou mít velice dobré předpoklady stát se politiky, herci, podnikateli apod.

Dobrá zpráva pro nezadané! Jelikož Koza přeje mezilidským vztahům vůbec, tak zejména v těch milostných se budou dít věci. Je dost pravděpodobné, že vám přihraje do života toho pravého nebo tu pravou. A vy, kteří si chcete s láskou jen „zalumpačit“, tak letos je obzvlášť výživná půda pro milostné románky.

Koza je, dá se říct, příznivě nakloněna našemu zdraví, ale i my přiložíme ruku k dílu, začneme o sebe totiž více pečovat. Dá se říct, že mnozí z nás vezmou rozum do hrsti a přestanou např. kouřit, holdovat alkoholu, přejídat se a naopak si upraví životosprávu a dopřejí si více pohybu…atd. Zkrátka většina lidí začne zdravě žít.

Důležité upozornění – vyhýbejte se hazardu, jako jsou hrací automaty a hlavně hazardu se životem! Zvláště opatrní buďte v silničním provozu a při práci s ohněm!

V neděli 7. února 2016 rok Dřevěné Kozy končí a já vám všem přeji, abyste ho prožili v pohodě, ve zdraví a s láskou, ať se vám splní vše, co si přejete…a moc se nepotrkejteJ

Vaše Mirkavýklad tarotových karet online – Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.