cena hovoru je 50 Kč za minutu

Rituál očištění domova

Od konce roku nás dělí poslední dny, rok s obávanou osmičkou definitivně končí a nás čekají novoroční oslavy. Ve většině domovů je ještě vše, co k Vánocům patří, ozdobený stromek, napečené cukroví, ale některé rodiny neslavily Vánoce vůbec. I když jsme již od října metodicky a cíleně připravováni masivní reklamou na sváteční chvíle, možná by mnozí z nás uvítali tyto svátky nějak méně bombastické, více komorní a klidnější. I přes naše nejlepší předsevzetí, že letošní svátky strávíme bez stresu a budeme si užívat každou chvilku, můžeme zjistit, že se naše představy občas nerealizují, zvláště ve vícegeneračních rodinách či tam, kde jsou zvykem návštěvy příbuzných, o kterých po zbytek roku často ani nevíme, pak mohou snadno vzniknout třecí plochy a o negativní energie či zbytečné hádky nemusí být nouze. Možná právě po odchodu nepříjemné návštěvy bude vhodná doba na pročištění energií ve vašem domově.

Co budete potřebovat?

šalvěj – má mnoho druhů, nejvíce ceněná je šalvěj bílá. Tuto tradiční bylinu používali severoameričtí Indiáni ke spojení s velkým Manitúem. Věřili, že aromatické silice uvolní tzv. „duši rostliny“ – posvátný kouř, který sloužil k věštění, zahánění zlých duchů a čištění energetických polí.
černou a bílou svíci
4 malé bílé živlové svíčky (mohou být i čajové)
vonnou tyčinku santalové dřevo
bílou sůl
pohár s čistou pitnou vodou
vykuřovadlo nebo ohnivzdornou nádobu a zápalky
zvonek

Tento rituál je nejvíce účinný při Temném měsíci (3 dny před Novem) a Novu. Lze ho ale i použít kdykoliv podle potřeby.

Nejdříve se vykoupejte a oblečte si pohodlný oděv. Začněte tím, že důkladně vyvětráte a uklidíte vše nepotřebné.
Pozor: Rituál provádíte na vlastní nebezpečí, zabezpečte prostor před ohněm a neodcházejte pryč od dohořívajících svíček!!!
Pokud máte vše připravené, můžete začít. Připravte si oltář, do středu umístěte černou a bílou svíci, okolo dejte malé živlové svíce a pohár s vodou. Okolo oltáře vysypete kruh bílou solí, zapalte černou svíčku, otevřete kruh a přivolejte čtyři živly. Nejprve poděkujte za vše, co vám bylo dáno, pak si představujte svůj domov osvobozený od všech negativních energií. Vizualizujte si, že černá svíce zahání vše špatné. Pak zapalte vonnou tyčinku a bílou svíci. Vypijte pohár vody, soustřeďte se a zapalte šalvěj ve vykuřovadle nebo v ohnivzdorné nádobě a nechte ji doutnat. Pak obejděte svůj domov a zvoňte, hlavně v rozích. Nechte svíce a vše ostatní v klidu dohořet – nesfoukávejte je. Pokud byste je museli uhasit, použijte zhášedlo – pak ukliďte oltář, zapište si rituál do knihy stínů, mlčte a čekejte. Zbytky šalvěje, svíček, tyčinek, soli a vyhořelé zápalky zakopejte do země a poděkujte jí za pomoc (pokud to není možné, vše spláchněte na toaletě a poděkujte vodě za pomoc). Znovu otevřete všechna okna a krátce, ale důkladně, vyvětrejte!
Vše špatné je pryč – váš domov je opět klidný a čistý – jen si věřte a nezapomeňte, že jakékoliv pochybnosti rituál ruší!

Vše nejlepší v roce 2019 vám přeje
Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA