cena hovoru je 50 Kč za minutu

Respekt - kartářka Wargana - výklad tarotových karet

Červen se v magii nazývá také měsíc líbánek. Hlavně červnový Úplněk. Já bych se dnes ale nejdříve zaměřila na červnové Novoluní, které připadá na neděli pátého června, a využila sílu Novoluní k odstranění negativních energií. V poslední době se neustále setkávám s tím, že lidé nemají respekt, a to hlavně sami k sobě. Všichni touží po lásce, ale nemají rádi sami sebe. A to, jak víme, je základ všeho. Proto jsem pro vás připravila rituál na získání respektu k sobě. Tím i od svého okolí. Bude trošku náročnější a proto pokud byste se nestihli dostatečně připravit, můžete jej udělat i při červnovém Úplňku.
Potřeby:
Žlutá svíce,
9 žlutých papírků,
žlutý kámen (citrín, jantar, tygří oko),
červená látka (ušijete z ní malý škapulíř),
3 bobkové listy a
3 slunečnicová semínka.
Kotlík (hrnec)
Napište seznam devíti vlastností, které chcete u sebe posílit. Např. máte pocit, že neumíte mluvit s lidmi, že vás neposlouchají a nevnímají. Popište svůj problém na seznam od negativní stránky věci až po pozitivní řešení – jsem komunikativní, dokážu zaujmout své posluchače.
Zapalte svíčku, na každý papír napište postupně heslovitě jednu vlastnost – v našem případě bezproblémová komunikace. Do škapulíře vložte kámen a vkládejte po jednom své papírky. Každému se chvíli věnujte. Představujte si, jak daná vlastnost ve vás sílí. Takto pokračujte s každým papírkem. Na závěr vložte bobkové listy a semínka. Zavažte škapulíř. Na závěr vezměte hrnec a svůj seznam v něm spalte. Při hoření si představte, jak se vaše vlastnost, díky které se cítíte méněcenní, mění v pozitivní a ta ve vás sílí. Škapulíř noste u sebe. Každý večer si jej dejte pod polštář a znovu si v duchu projděte své vlastnosti a v pozitivním duchu je v sobě nabíjejte. Pamatujte, pokud budete respektovat sami sebe, budete si sebe vážit a budete sami sebe milovat, budou vás tak vnímat i ostatní a patřičně se k vám podle toho chovat. A vy se zas s respektem budete chovat k ostatním. Taková řetězová reakce není špatná, že? Přeji krásny den všem.
Wargana Pavlína kód 24.
magické písmo, čísla lásky, kouzla na lásku, kouzlo na peníze, výklad karet, tarotové karty

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA