cena hovoru je 50 Kč za minutu

Regrese - regresní terapie - minulý život - Noor - výklad karet

Regrese znamená návrat, cestu zpět. Regresní terapie je proces řízeného rozvzpomínání, s cílem vystopovat, prozkoumat a zařadit do souvislostí události, které se staly kořenem fyzických či psychickým problémů. Ne vždycky se jedná o terapii „minulých životů“, příčina strachu, fobie, alergie, poruchy příjmu potravy, deprese, ale i nemocí, jež se zatím projevují čistě fyzicky, může být stará jen pár měsíců, let. Třeba porod, nebo prenatální život je obdobím, kdy vzniká množství programů, fixních přesvědčení a omezení, které komplikují život člověku až do dospělého věku. Přesněji řečeno do doby, než si programy uvědomí, zpracuje a rozpustí. Pokud ale člověk hledá skutečné uzdravení na nejhlubší úrovni, touží poznat souvislosti a odpovědi na téma – kdo jsem, odkud kráčím a kam směřuji – doputuje při regresívní terapii právě do minulých životů.

Pokud se někdo rozhoduje pro regresi, mívá na začátku hlavně jednu starost:
“Dostanu se tam? Umíte mě zhypnotizovat? Uvidím něco, bude to jako ve filmu?“
Dostat člověka ve změněném stavu vědomí do bodu, který hledáme jako okamžik zlomu, není tak těžké. Ale ani bezpečné, a laik by se o to neměl pokoušet. Pro práci s podvědomím druhého člověka, by měl být terapeut vybaven nejen schopností vhledu, empatií, soucitem a zájmem o věc, ale především vysokou etikou a slušností. Vždyť podvědomí je to, co určuje naše jednání, komentuje zkušenosti a filtruje názory. Ten, kdo pracuje na takhle tenkém ledě, zanechává stopu nejen v nitru svého klienta, ale i životech lidí v jeho akčním rádiu.

Pro cestu do minulosti se používá nejznáměji hypnóza, hluboká relaxace alfa stavu, nebo metody kineziologie. Šaman zase provází svého klienta zvuky bubnu. V okamžiku, kdy si člověk uvědomí situaci, ve které se nachází, historickou dobu, pohlaví, sociální příslušnost a to, co se právě děje, nastává opravdová terapeutická práce. Rozklíčovat událost, odhalit skryté, zapomenuté skutečnosti, pochopit souvislosti, zařadit do kontextu, co události předcházelo, kam se dále ubírala. Pochopit role svých spoluhráčů a dospět k mocnému očistnému kroku – odpuštění sobě i ostatním.

Spousta lidí vnímá zákon karmické spravedlnosti principem zločin a trest.

Asi jsem musela být v minulém životě strašný grázl, když se mi daří tak špatně“.

     „V minulém životě jsem se musel k ženám chovat úplně otřesně, když mě teď žádná nemůže milovat“.

Moje praxe regresního terapeuta mi říká, že Pravda není tak černobílá. Sice jsem přesvědčena, že se znovu a znovu rodíme proto, abychom si vyzkoušeli všechny polohy existence – jsme ženami i muži, zločinci i oběťmi, bohatcem i chudákem, pánem i sluhou, ale tyhle role dostáváme kvůli celistvé zkušenosti, ne proto, že jsme si je vysloužili dobrými či zlými skutky.

Důvod, proč má člověk potíže s penězi, nemusí být to, že v minulém životě kradl. Mohl být chudým mladíkem v Anglii, který se zamiloval do krásky z bohaté rodiny a otec mu říkával

„Kdepak chlapče, tak vysoko nemysli. My nemáme peníze a chudý zůstane chudým. S námi se páni nikdy bratříčkovat nebudou.“

Ve chvíli, kdy takový mládenec trpí emocionální bolestí z marné lásky, se do jeho duše zapisuje rozpáleným hřebem

  „Vždycky budu chudý, nic s tím nenadělám“.

A máme tu program, který bude ještě mnoho životů odhánět peníze, bohatství, ale i sílu ke změně.

Pokud by se situace obrátila, a náš hrdina (tentokrát při penězích) usiluje o chudou dívku a dostane společensky přijatelnou, avšak nemilovanou ženu, třeba se jeho programem stane

„Peníze mi zničily život. Kvůli nim jsem přišel o svou lásku. Už nikdy nechci být bohatý!“

Za spoustu potíží mohou i různé sliby – při vstupu do náboženských řádů se adepti zavazují k chudobě, poslušnosti, čistotě, ale i mlčení. A takové sliby nejsou nijak časově omezeny. Fungují i tehdy, pokud se na ně člověk nerozvzpomíná. Podvědomí je eviduje a jedná podle nich.

Také velmi romanticky vypadající slib věčné lásky, se může ukázat jako problém. Přísaháte si nekonečný cit s člověkem, kterého v jiném životě potkáte jako opilce a násilníka a nevíte, proč se na vás tolik upíná. A co teprve, pokud je ve hře magie! Je velmi komplikované rozetnout pouta, která zpečetil nějaký rituál.

Početnou kapitolou jsou v regresivní terapii obsedající duchové. Člověk se něčím trápí a vyjde najevo, že potíže, nemoci, prostě programy nejsou jeho, ale entity, která spolu s ním obývá jeho tělo. Množství duší zemřelých lidí se z nejrůznějších důvodů nevydá na svou cestu a z potřeby energie vstoupí do cizího těla. Někteří jen neví, že zemřeli. Jiní se bojí toho, co je čeká. Další zde zdržuje žal pozůstalých, nebo jejich výčitky. S takovým duchem se prostřednictvím jeho nositele pracuje stejně jako s regulérním klientem.

V praxi se člověk setká s velmi zajímavými případy, někdy dramatickými, často smutnými. Bohužel jsem se jen řídce potkala s příběhy slavných historických postav, ale stane se i to.

Nikdy nezapomenu na krásného mladého muže s dlouhými světlými vlasy, byl to takový divoký rocker. Přišel kvůli výbuchům vzteku a přecitlivělostí na každou lež a nespravedlnost, které ho vysilovaly. Pracovat s ním byl nádherný zážitek. Kořen svého problému našel na začátku letopočtu v inkarnaci Jana Evangelisty. Nechci prozrazovat podrobnosti, ale jaký on měl vztek na Svatého Petra! Velmi kriticky se postavil k slavné Ježíšově větě

“Ty jsi Petr a to je skála“.

     „Balvan, šutr jsi, kus kamene, to Ti chtěl Mistr říct“! 

křičel v návratu do prvního století

Snad jsem byla dostatečně profesionální, ale uvnitř jsem řvala smíchy. I já mám totiž na instituci Petrova stolce svůj názor…

Můj kamarád, ředitel Zvláštní školy přišel kvůli úplně jiným potížím. V regresi jsme zjistili, že byl velitelem skupiny mladičkých vojáků v první světové válce. Jednotku zasáhl bojový plyn a on to vnímal jako své pochybení. Muži umírali v hrozných bolestech a velitel jim v okamžicích smrti sliboval, že se o ně postará, že už je nikdy neopustí a že se zase brzo potkají. Do dalšího života se vydal velmi brzy. Pořád měl k sobě kus vojáka! Popisoval, jak se blíží k zemi, do těla a vypadal jako výsadkář. Šel zase do boje. Dodával si odvahy a povzbuzoval se:

„Už sem zase tady, kucí, já vás v tom nenechám, budem zase spolu. Už to bude, jdeme na přistání, paráda, paráda! Co to bude, to jsem napnutej! A doprčic!!! Já budu učitel, a v Čechách!“

Ano, je učitel a o „své hochy“ poškozené na těle či na duchu útokem plynu, v tomto životě žáky Zvláštní školy, se stále stará skvěle.

Máte i vy pocit, že minulost ovlivňuje váš současný život? Pociťujete, že vaše minulé životy ovlivňují vaše dny? Zabýváte se karmickou zkušeností a máte zajímavý názor? Napište mi své zkušenosti na adresu redakce@vykladzive.eu a vaše zážitky zveřejníme na www.karty-odorik.viptrust.com. Ať vaše cesta za světlem osvítí a obohatí i ostatní, kteří hledají odpověď.
NOOR
hypnóza, minulý život, reinkarnace, karmický vztah, kartářka, výklad budoucnosti

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA