cena hovoru je 50 Kč za minutu
Zavolat Volejte: 906 500 002 kód: 22
Cena hovoru je 50 Kč za minutu.
Zavolat
Volejte levně:
228 224 733
Cena levného volání je 40 Kč za minutu.

Petr

kartář, andělské karty

Jmenuji se Petr a narodil jsem se do znamení Střelce s ascendentem Ryby, což mi dalo do vínku celkem zajímavou kombinaci. Jako člověk jsem velmi optimistický, veselý, empatický, láskyplný a upřímný. Což je pro práci kartáře velmi důležité.

Moje profesní kariéra začala v srpnu 2019, kdy jsem se převážně zabýval výklady Andělských karet a andělskou terapií. V některých případech využívám i klasické tarotové karty, Lenormand a cikánské karty. Pro svoji práci využívám převážně andělské vykládací karty a channeling.
Osobně mám tento druh karet raději. I v těžkých životních situací nám andělé dokáží láskyplně poradit jak dojít k vysněnému cíli, i když situace nevypadá tak růžově.

Díky andělům tak také dokážu rozklíčovat to proč se vám v životě nedaří nebo když nevíte na co se máte ptát. Andělé nás znají velmi dobře a hodně nám rozumí a vždy jednají v našem vlastním zájmu.

Andělské výklady karet jsou vhodné na všechny oblasti života, ale nejčastěji se na mě lidé obrací v oblasti lásky, kdy vám dokážu říct co k vám daný člověk cítí, jaké jsou úskalí vašeho partnerského vztahu, co udělat proto aby se váš vztah uzdravil nebo co udělat proto, aby vám do života vstoupila nová láska.

Pokud si nevíte co teď máte udělat, jak se rozhodnout? Neváhejte zavolat a společně najdeme tu nejvhodnější cestu a řešení.

Těším se na vás s láskou Petr


REKLAMA