Zavolat Volejte: 906 500 002 kód: 22
Cena hovoru je 50 Kč za minutu.
Zavolat
Volejte levně:
228 224 733
Cena levného volání je 40 Kč za minutu.

Mirka

kartářka, horoskopy

Dobrý den, jmenuji se Mirka a můj kód je 22. Narodila jsem se 6. ledna, jsem tedy sakra upřímný Kozoroh, což se samozřejmě každému nelíbí, ale vy, kdo chcete slyšet pravdivou odpověď na vaše otázky, neváhejte a zavolejte. Budoucnost věštím z tarotových karet, občas při výkladu používám jako doplněk afirmační karty a samozřejmě kyvadlo, které mě provází už od dětství. Specializuji se převážně na problematiku veškerých mezilidských vztahů, ať už milostných, přátelských, nebo pracovních, dále na práci jako takovou, na podnikání atd. Prostě na všední i nevšední lidské starosti i radosti.

Pokud chcete znát odpověď na otázky typu:
* Jak bude pokračovat můj vztah s přítelem?
* Seznámím se blíže s mužem, který se mi líbí?
* Jak dopadne naše manželská krize?
* Podvádí mě?
* Urovnají se vztahy s dětmi?
* Jsem sama, potkám lásku?
* Povýší mě v práci nebo zvýší mi plat?
* Najdu si práci?
* Chci podnikat, bude se mi dařit?
* Mám znovu začít věřit člověku, který mě zradil?
* Jak obstojí můj syn nebo dcera při zkouškách?
* Podaří se mi koupit nebo prodat byt či dům?
K tomu, abych vám mohla poradit, potřebuji znát jen kolik je vám let, vaše křestní jméno a konkrétní otázku.
Především mějte na mysli, že karty vám ukážou cestu, která je pro vás nejlepší, varují vás před neuváženými činy, řeknou vám, co se stane, když uděláte to či ono a je jen na vás, jestli je poslechnete, co si vezmete k srdci a jakou cestou se vydáte.
Teď krátce něco o mém soukromí: Tajemno mě lákalo už od malička, svoji práci miluji, baví mě a dělám ji s plným nasazením, ostatně jako všechno, do čeho se pustím.
Mám dceru Barunku, kterou nade všechno miluji, i když se někdy trochu hádáme. Ráda s ní trávím volný čas a vůbec i s mojí rodinou a s přáteli, se kterými se cítím dobře. K životu potřebuji pohyb, takže celkem často vyrážím na bruslích, nebo si jdu zacvičit aerobic, v létě ráda plavu a chodím na dlouhé svižné procházky. Samozřejmě jako každá žena se zajímám o módu, mám ráda hezké věci na sobě i kolem sebe, miluji vůně, i při své práci používám různé aromaoleje. Jeden z mých nejoblíbenějších je Litsea cubeba neboli Vavřín kubébový. Z barev se mi nejvíce líbí všechny odstíny modré, bílá, růžová a černá.
V hudbě nemám vyhraněný styl a poslouchám jak české interprety – Michala Davida, Karla Gotta, Lucii Bílou, Kabáty atd., tak i zahraniční – nejraději Enriqua Iglesiase a Madonnu.
Ráda vařím a také ráda jím, chutná mi skoro všechno, ale největší slabost mám pro sladké, tomu nikdy neodolám. A když se uvelebím u televize, je to zaručeně u nějaké komedie nebo u romantického filmu. Tak to jsem já, prostě normální ženská…
Životní motta:
CO TĚ NEZABIJE, TO TĚ POSÍLÍ
JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚJ OZÝVÁ
VŠECHNO ŠPATNÉ JE VŽDYCKY PRO NĚCO DOBRÉ
Těším se na brzkou slyšenou a viděnou.