cena hovoru je 50 Kč za minutu
Zavolat Volejte: 906 500 002 kód: 22
Cena hovoru je 50 Kč za minutu.
Zavolat
Volejte levně:
228 224 733
Cena levného volání je 40 Kč za minutu.

Marcela

kartářka

Jsem Marcela, někdy Marci nebo i Macek- tak mne oslovovali kamarádi a kamarádky již od školy.

Narodila jsem se ve znamení býka- 15. května a moje vlastnosti již jsou také trochu blíženecké. Jsem tedy býk blížencovitý.

Výkladem Tarotu se zabývám již 25 let. Tarot je moje láska. Spojuje nebe a zem a vyjadřuje veškeré životní situace. V životě se řeší celkem tři věci. Říkám tomu kartářská trojnožka. A to - zdraví, láska a peníze. Je to jednoduché a je to tak. Všechny tyto tři věci by měly být v rovnováze. A tak tomu mnohdy není. Proto prostřednictvím karet objasňuji klientům jak mají postupovat v péči o zdraví, jak láskyplně myslet, jak být milí k ostatním. Radím také se zdravou výživou, cvičením, životosprávou. Hodně se nyní všichni zabýváme partnerskými vztahy, vztahy s našimi dětmi, vztahy v práci. Lidé se ptají, zda je vhodné zkusit jinou práci a také mívají ze změn v životě obavy. Mohu jim prostřednictvím Tarotu poradit, co je v těchto oblastech vhodné. Karty nám tedy mohou zodpovědět všechny otázky. V kartách se zaměřuji nejprve na život klienta v současnosti a posléze nastíním budoucnost do tří měsíců v případě, že dotyčný člověk bude konat a myslit tak, jako nyní. Pokud ale dá na rady kartiček, trochu změní myšlení a konání k lepšímu, jeho život se bude pomalu lepšit a měnit. Vždy záleží hodně na nás. Důležitý je vždy vděk a pokora a také láskyplné jednání. Velmi pomáhá práce na sobě- meditace, jóga, odpuštění- sobě i ostatním. Pracuji také s andělskými energiemi a jsem Mistr Reiki. Jsem masérka - vyučená přímo v lázních s kurzy klasických, regeneračních, zdravotních a lymfatických masáží. Jsem též kosmetička. Toto všechno a také to, že jsem 30 let ve školství vzdělávala naši mládež, se stalo v mém životě velkým přínosem a velmi mi všechna tato zaměření pomáhají ve výkladu Tarotu. Miluji lidi bez rozdílu a v každém člověku vidím kus Boží jiskry- jak se říká. Mojí velkou láskou je hudba- zpěv i tanec a také knihy. Čtu od doby, kdy mi začínala dávat čtená slova, smysl. Miluji knihy Doreen Virtue- O Andělích. Ráda čtu knihy Miroslava Hrabici a cokoli, co se týká léčení, bylinek a přírody. Nejvíce pro mě znamená moje rodina, mé děti a vnuci. Pro ně dokážu udělat cokoli na světě. 
Protože se má tvořit, kreslím velmi ráda obyčejnou tužkou, portréty- podle skutečnosti nebo i podle fotografie. Podobu člověka vytvořím během půl hodiny. Je to mozaika, z které se skládá život- z jednotlivých střípků vzniká barevný kaleidoskop našich životů. Můj názor je, že si každý sám může dle svého šťastný život složit - když na tom láskyplně pracuje a já se svými kartami zájemcům mileráda pomohu.

V úctě Marcela


REKLAMA