Zavolat Volejte: 906 500 002 kód: 11
Cena hovoru je 50 Kč za minutu.
Zavolat
Volejte levně:
228 224 739
Cena levného volání je 40 Kč za minutu.

Květa

kartářka

NĚCO O MNĚ:
Jmenuji se Květa. Narodila jsem se 8. července ve znamení Raka, Ascendent Beran. Pro výklad používám karty Lenormand, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašeho života, finance, láska ... Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohdy obtížné, společnými silami vše napravíme . Neustále myslete na to, že karty Lenormand, stejně jako jakékoliv jiné výkladové karty, jsou pouhým vodítkem při řešení vašich problémů. Jsou spíše báječným průvodcem po vašich myšlenkách a jen pomáhají odhalit odpovědi na otázky. Většinu z nich někde hluboko v sobě nosíte již dlouho, ale třeba se bojíte je vyslovit nebo vás prostě nenapadly. Karty by vás měly n asměrovat k upřímnosti a zamyšlení se nad vaším životem. Dodat vám odvahu čelit životním překážkám, nevzdávat se a zdárně je překonat. Nejdůležitější věcí při výkladu karet je otevřenost a upřímnost k sobě samému!
OBLÍBENÁ BARVA:
Červená
OBLÍBENÝ PARFÉM A KOSMETIKA:
Již mnoho let Salvatore Ferragamo incanto a nevyměním. Kosmetika Just a Mac.
CO MI CHUTNÁ:
Hřeším.. Mám ráda klasickou kuchyni, hlavně omáčky. Rajskou, koprovku a svíčkovou. Ráda jídla připravuji, ale občas se nechám rozmazlit jídlem, které pro mě uvaří někdo jiný. Ovoce a zeleninu jako doplněk. Třeba cibule a chleba se sádlem.
JAK SE RADUJI:
Miluju cestování a objevování nových míst, nových lidí, nových kultur. Člověk se během cestování stává otevřenější a vnímavější k životu kolem i k sobě samému. Více naslouchá své intuici, protože často přichází do nov&ya cute;ch neznámých situací, o kterých nemá dostatek informací, takže naslouchat jemným niterným vibracím je to nejpřirozenější a nejjednodušší řešení. Učení se novým věcem při cestování je přirozeným jevem – např. najednou jsem zjistila, že se chci dobrovolně naučit anglicky, i když jsem se doposud považovala za jazykového antitalenta
OBLÍBENÉ CITÁTY:
“Nesuď mne podle toho, co jsi o mě slyšel, ale podle toho, co jsi se mnou zažil”
Dosahujeme-li něčeho těžce a s velkou námahou, chce nám tak život sdělit, že jsme na špatné cestě a že existuje cesta lepší (Bärbel Mohr)

Co je koupeno za peníze, stojí jenom peníze. То, co je vymodleno, vyplakáno, cos někomu vzal, ba ukradl, ti bude jednoho dne odebráno stonásobně. Cos dostal z dobré vůle, ze srdce, nejde ani docenit
List, který se chce vrátit na strom, může třeba plout proti proudu a letět proti větru. Ke staré větvi víc nepřiroste

Ve většině případů se dá “druhá šance” přirovnat k tomu jako by jste dali člověku k dispozici druhý náboj jen proto, že se tím prvním netrefil ….