cena hovoru je 50 Kč za minutu

Předpověď na únor

Kompletní předpověď na únor
Na měsíc únor jsem opět připravila kompletní předpověď podle numerologie a Tarotu.
Únor začne poměrně náročným obdobím, ale kdo ho přežije bez úhony, může si gratulovat. Znamená to, že jsme opravdu začali rok 2018 naprosto správně.

Začátek února 1. – 11. 2.
karta Spravedlnost
V této části měsíce sklidíme plody svojí práce a úsilí. Jedná se o dlouhodobé snažení i nesnažení. Zkrátka a dobře, to, jak jsme se v minulosti kde zachovali, se nám stejnou měrou vrátí. Situace, ve které jsme se zachovali správně, dopadne dobře a naopak. Pozor na veškerá úřední jednání. Pokud jste dělali něco nekalého nebo protizákonného, může to dopadnout parádním průšvihem. A rozhodně s ničím takovým v tomto období ani nezačínejte. Buďte opatrní na své věci a majetek všeobecně.
Hned první den nám začne hned vlivem končícího Úplňku. Očekávejme probdělou noc a poměrně těžký den. Lidé okolo nás, zvláště v práci budou hodně egoističtí, namyšlení a dnes opravdu nedostaneme pracovně nic zadarmo. Šéf nám naloží úkoly snad na celý rok. Místo díků očekávejte jen ironický škleb. Zbytečně se nenechejte rozhodit, nic není osobní. Tyto nálady zanechte v práci a věnujte se doma jen rodině.
2. 2. jsou Hromnice – svátek jara. Oslavte tento den s rodinou, podle starých tradic proveďte očistu domova, oblečte si jasné žluté či oranžové oblečení. Vyzdobte si dům symboly jara. Dnes je veliká šance potkat partnera. Využijte ji.
Ve dnech 5 – 9. 2. pamatujte, že musíte být stále ostražití. Jakmile uděláte chybu, hrozí ztráta zaměstnání, pokuty či zbytečné hádky v rodině. Přátele si držte blízko, ale nepřátele ještě blíž. Jezte hodně vitamínů, pijte červené víno. Buďte opatrní na prostydnutí močových cest.
10- 11. 2. se situace ve vztazích uklidní a povede se zažehnat pár krizí a to nejen v lásce. Nezadaní mají opět možnost potkat partnera.

12. – 18. 2.
karta Viselec
Přesto, že tato karta značí strnulost energií, nemusíme se toho bát. Sice nás opravdu čeká takové zvláštní táhlé období, ale nebude vůbec špatné. Po pracovní stránce se bude opravdu všechno táhnout, nic se nevyřeší, a pokud nám něco hoří, obrňte se trpělivostí, protože v tomto období se to prostě nepohne. Za to ve vztazích je nastavená energie klidu a pohody, možnosti nových seznámení a takto to zůstane až do konce února. Proto neseďte doma, choďte se bavit, využijte každou příležitost k seznámení.
14. 2. je svatý Valentýn. Chápu, že tento svátek spousta z nás považuje za komerční a americký apod., ale já si myslím, že v dnešní nenávistné době, je potřeba slavit lásku každý den, natož v den, který je k tomu přímo určený. Navíc, když zrovna energie dnešního dne budou opravdu velmi příjemné a povede se nám ve všech oblastech života. Dnes máme štěstí ve všem, tak toho využijme, ať už máme jakékoliv touhy.
15. 2. je Novoluní. Využijte jej k rituálům zaměřeným na ukončení potíží v lásce a ukončení překážek, které nám brání ve splnění našich cílů. Samozřejmě nemusím připomínat, že vše v souladu s magickými pravidly.
Až do 19. 2. je ideální doba se sebou začít něco dělat, zvláště po zdravotní stránce. Sportujte, pečujte o sebe, choďte na masáže a kosmetiku.

Období od 19. – 28. 2.
karta Kolo štěstí a 6 Pentaklů
Konec měsíce je podstatě daný. Už toho moc nevylepšíme ani nezměníme. Neznamená to však, že se na vše máme vykašlat a fatalisticky vzývat osud. Spíše, že máme věci jednou v životě nechat běžet a nemít je za každou cenu pod kontrolou a už vůbec ne, je lámat přes koleno a jít do něčeho silou. Odměnou nám bude dar. Dar nejen materiální hodnoty od někoho blízkého, či finanční odměna vydřená prací. Může to být i dar z hůry. Bude nám požehnáno, splní se nám přání, můžeme potkat životní lásku a snadno počít potomka apod.
Únor je doslova nabitý možností potkat lásku, ale nejvíc úspěšní v této oblasti budete 24-25.2. Dny 27-28.2 jsou zase ideální pro upevnění vztahu. Třeba se zasnoubíte nebo si stanovíte den svatby. Tak si tyto šance nenechejte ujít.
Přeji krásný únor všem.

Věštírna Květy Fialové

kartka Wargana a Kvta Fialov

numerologie, výklad tarotu

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA