cena hovoru je 50 Kč za minutu

Předpověď na leden

Leden běží v plném proudu. A tak jsem připravila kombinovanou předpověď z Tarotu a numerologie. Tak co nás čeká?

I když se to zprvu nezdálo, teď už nás čeká poměrně pohodový čas.
V první části (Šestka mečů)
můžeme očekávat i pár radostných událostí. Potkáme pár nových přátel. Ve všech životních oblastech nás čeká ukončování starých a nefunkčních principů a všem svým potížím a neduhům ukážeme do konce roku záda. V některých případech budeme i pálit mosty. Je ideální čas na stěhování, cestování a změny jako takové. Zkrátka a dobře ideálnější doba na ukončení všeho, co nechceme, už prostě nebude. Odhoďte strach a zábrany a vzhůru do dobrodružství. Hodně se nám uleví.
Druhá část měsíce (Eso holí)
15. 1. buďte opatrní na lidi, které neznáte. Neuzavírejte smlouvy, pokud se tento den s někým seznámíte, vynechejte jakékoliv intimnosti. 17. 1. bude novoluní, ale jeho sílu pocítíme i 16. 1. Budeme zpytovat svědomí, trápit se a citlivější jedince potrápí i pocity úzkosti a deprese. Také se ukončí období, kdy se nám dobře zbavovalo zlozvyků a lépe se nám hubnulo. Pokud chcete dělat nějaké rituály či kouzla, je právě v těchto dvou dnech ideální doba. Zaměřte se na ochranu a čištění od negativních energií. Pijte hodně čisté vody.
Od 18. 1. narůstá měsíc a s ním i naše chuť k jídlu. Nastává také vhodné období k novým činnostem, k seznámení. Je veliká naděje na početí potomka a nezadaní mají velikou šanci se seznámit. Nové začátky nás čekají opravdu v každé životní situaci. A nejsou to jen nějaké přísliby věcí budoucích, ale téměř hmatatelné možnosti. Udělejte pro to maximum a choďte svým přáním naproti. Pozor na úrazy kolen a celkově dolních končetin. Až do konce měsíce není vhodná doba na jakékoliv operace, zvláště plastiky a úpravy obličeje.
Konec měsíce od 29. 1. (Milenci)
Buďte maximálně upřímní a to nejen k okolí, ale hlavně sami k sobě. Naleznete spoustu odpovědí na své otázky. Ujasněte si priority. Odměnou vám bude splnění přání. Cokoliv, co je založené na upřímném základu bez vypočítavosti a jakékoliv manipulace, co vznikne v tomto období, dobře dopadne. Je vhodná doba pro uzavření sňatků, žádosti o ruku, porody a početí dětí. Ale také třeba na upřímné rozhovory a vážnější kroky v milostných vztazích.
Úplněk nastane 31. 1. ale jeho velký vliv pocítíme už od 30. ledna. Nechejte si ostříhat vlasy, počítejte se zvýšenou chutí k jídlu. Pokud chcete provádět nějaké rituály, zaměřte se na splněná přání a štěstí, nové projekty a nové možnosti.
Přeji krásný leden všem.

Věštírna Květy Fialové

ern a bl magie koka mval koka vtba na leden

Wargana

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA