cena hovoru je 50 Kč za minutu

Předpověď na konec roku 2017

Nedávno jsme v naší Věštírně Květy Fialové připomínali můj starší článek o Halloweenu. Takový návod, jak pomocí různých starých rituálů nahlédnout do budoucnosti. Udělala jsem jednu krátkodobou všeobecnou předpověď do konce roku. A co nás tedy čeká?

Všeobecně:
Čas pofrčí neuvěřitelně rychle. Doporučuji už teď kupovat vánoční dárky. Ano, já vím, už teď otravuju s Vánoci. Ale věřte mi, před svátky budeme mít tolik starostí, že budeme jen rádi, pokud budeme alespoň s něčím hotoví. Naopak co se týče úředních povolení, či pracovních smluv, co nebylo řádně dokončeno do konce září, tak tam si pěkně počkáme. Jakoby najednou nikdo nepracoval a nic se neposunulo dál. Obrňte se trpělivostí, a pokud jste si vědomi, že podklady pro úřady nejsou úplně celistvé, doplňte je raději z vlastní iniciativy. Jednejte v klidu a bez vzteku. Vůbec nedoporučuji žádné klamy a podvody. Do konce roku by se všechno odhalilo. V každé životní oblasti. Tresty, které by mohly následovat, za to opravdu nestojí.

Zdraví:
Do konce roku si snad každý odmarodí minimálně týden. Opět si můžete říci, to je v tomto období normální. Ale podle předpovědi, je riziko nákaz o 100% vyšší než loni touto dobou. Dopujte se vitamíny, odpočívejte a nepřepínejte se. Listopad bude doslova úrodný na úrazy. Na druhou stranu je ideální doba na uskutečnění dlouhodobě odkládaných operací. A ty by měli být úspěšné. Pokud toužíte i po nějakém estetickém vylepšení, do Vánoc je ideální čas.

Vztahy:
Snad všechny vztahy se otřesou v základech. Hlavně ty pracovní a přátelské. Od začátku listopadu do poloviny prosince budou všichni uzavřeni do sebe a budou řešit jen to nejnutnější. Netlačte nikoho do návštěv a společenských akcí. A už vůbec ne do vztahů jako takových. Vztahy, které nemají pokračovat v roce 2018 se z 90% rozpadnou ještě do Vánoc. Kupodivu to budou hlavně vztahy, které jsou uzavřené na základě materiálna. Což nám zaručí jednu pozitivní věc. Ty, kteří nás jenom využívají, do konce roku rozhodně odhalíme.

Práce:
Pracovní smlouvy, které se uzavřely nebo se začaly rýsovat do poloviny října, budou trvalé. Ať jsou momentálně ještě jakkoliv vachrlaté. Do konce roku se zbortí vše, co nemá v roce 2018 být. Pokud právě zvažujete, zda chcete pokračovat v práci, ve které jste, zda budete dál provozovat svůj obchod, nebo máte jiné podobné pochybnosti, či vůbec nevíte, kudy po pracovní stránce kam a pod., do Vánoc budeme mít jasno. Znamení, jak dál, budou opravdu velmi silná.

Pozitivní věci:
Dotáhneme resty. Pokud vám někdo dlouhodobě dluží peníze, je veliká šance, že je vrátí, nebo se aspoň pokusí o nějakou domluvu. Ozvou se nám lidi, které jsme již odepsali. Je veliká šance ukončit staré spory, nedokončené záležitosti. Udělejte to, odpouštějte a nechejte odejít ze života všechny staré křivdy. Je veliká šance, že se vylepší a srovnají vztahy v rodinách. Zkrátka využijte tu obrovskou šanci, začít Nový rok čistě. Málo kdy se nám před koncem roku povede taková konstelace.

Přeji krásné podzimní období.

Věštírna Květy Fialové

kartka Wargana a Kvta Fialov

numerologie roku 2017

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA