cena hovoru je 50 Kč za minutu

Praktická magie - domácí čarování - Wargana věštění osudu

wargana-s-vlkemDomácí magie často opomíjena kvůli exotičtějším způsobům čarování. Spoustu rituálních úkonů v domácnosti a tradic a zvyků byla nahrazena povinností a my už často ani nevíme, proč se daná tradice udržovala a jak vznikla. Přitom vlastně my ženy tvoříme v domácnosti ta největší kouzla a při úklidu dostáváme ty nejjasnější vize a varování. Nevím, jak vy, ale když mám stres a nevím jak dál, nebo mě prostě jen honí šibeniční termín, potřebuju prostě uklízet. A věřte – není to zrovna můj koníček. S hadrem v ruce úplně vypnu a najednou, jako by mě navštívila má čarodějná Múza, dostanu vizi a přesně vím, co potřebuji. Bylo popsáno mnoho případů, kdy ženy viděly v mýdlových bublinách při praní prádla hrozící neštěstí, nebo dostávaly různé věštecké vize při světlech svíček, když bděly u nemocných dětí. Jakožto zastánce moderní eklektické Wiccy chci apelovat na jedno – nezapomínejme na své kořeny a na běžnou magickou intuici.
Nemusíme být zrovna vrcholný mág, nebo zasvěcená velekněžka, a přesto můžeme využít starých tradičních magických zvyků, které znávali naši předci. Věřte, vykonají nám podobnou službu, jako velká nákladná kouzla. Měli bychom znát první pravidlo – uctění domácího božstva. (krbu a ohně.) V Číně mají například boha Cao-tuna, je to bůh pece, či kamene. Je zobrazován i se svou družkou a čínské ženy u tohoto obrázku zapalují každé ráno 3 svíčky. Ve starověkém Římě to byli larové a penáti, kdo chránil domácnost a domácí záležitosti. Lárové byli hrdinové, kteří nikdy neopouštěli dům, penáti byli malí bůžci, chránili především sýpky a materiální věci v domě. I zde byla velmi důležitá pec, na kterou se dávaly jejich sošky a zde se také uctívaly. Také hinduisté spojují domácí pec s náboženstvím. Bůh ohně Agni je zároveň bohem domácího ohniště. A takto bych mohla pokračovat dál. V domácí magii je tedy velmi důležitá jedna věc. Prvek ohně (vařič či trouba) by měl být nejlépe ve středu domu či bytu. Pokud je to jen trochu možné , pak lednice, umyvadlo či myčka by měly být umístěny co nejdále. Takto máte zajištěno, že energie v domě bude proudit co nejlépe. Vlastníte krb? Fotky členů rodiny by měli být skoro povinně vystaveny na římse. A klidně i těch, kteří již nejsou mezi námi. Přidejte ochranný amulet, či sošku anděla nebo cokoliv, co znázorňuje vaší ochranou modlu. Zapalujte tam prosebné svíčky, vždy, když má někdo z rodiny narozeniny, nebo potřebuje jen s něčím pomoci. A nezapomínejte na významné rodinné události a svátky.
Chcete, aby se vám držely doma peníze?
Poradím vám jedno staré kuchyňské kouzlo. Je to původní americký zvyk převzatý od Indiánů. Aby se dobře dařilo, uchovávali u svých ohnišť nádobu se zrny a jinými pochutinami. Dnes je spíše zvyk nechávat džbán s měďáky poblíž kamen. Obdoba tohoto zvyku byla, že se nechával velký kámen po dobu jednoho roku doma, aby přitáhl dostatek peněz do domácnosti. Vy si také můžete udělat podobné kouzlo doma. Plochou kamennou nádobu či zajímavý kámen, který najdete třeba při procházce v lese, rituálně očistěte pod vodu. V neděli, co nejblíže úplňku jej položte na krbovou římsu či třeba na mikrovlnou troubu. Každou neděli ve stejnou dobu přidejte jednu minci. Nejlépe zlaté či měděné barvy. (ideální je 50 Kč.) Takto pokračujte, dokud nebudete mít z mincí kruh. Měly by být co nejblíže u sebe, nejlépe pokud se budou dotýkat. V momentě, kdy tomu tak bude, zapalte uprostřed vašeho kamene svíčku. Žluté či oranžové barvy. Pokud možno třeba s vůní peněz, můžete zkombinovat i s vonnou tyčinkou (cedr, skořice, pomeranč.) Pozorujte hořící dým či plamen svíčky a představujte si, jak se množí vaše peníze. Nechejte vše dohořet. Kdykoliv pak použijete kamna či mikrovlnou troubu, připomene vám jejich teplo množící peníze. Vařte zde s láskou. Postarejte se o to, aby na tyto peníze či kámen nikdo nesahal. Svíčku zde můžete zapalovat tak často, jak chcete. Třeba každý měsíc. Pokaždé zkontrolujte i výpisy účtů či klientskou knihu a poděkujte za každou korunu, která přibila do domácnosti. Po roce použijte peníze na dárek pro někoho, kdo se vám zdá smutný. Můžete je použít třeba na charitu.
Zdar vašim kouzlům přeje

WARGANA – Věštírna Květy Fialové
Tarot, magie, numerologie, Wicca, výklad karet online

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA