cena hovoru je 50 Kč za minutu

Podzimní rovnodennost - Mabon - WArgana - magické rituály

„Zvuk vyjícího šakala si čarodějnice podmaní, propadnou pohrdání, rozmazlování a klábosení. Prociť kouzlo v páteři – nedívej se dolů, ale dveře otevři…“
Mabon je malý svátek kola roku – tento den obvykle připadá 23. září. Letos to bude 23. září 2015 v 10:21h. Slunce vstoupí do znamení vah. Je to den, kdy je noc i den úplně stejně dlouhý. Světlo je tak rovnocenné tmě. Dříve byl tento svátek známý jako den „tkalců“. Lidé věřili, že si každý tká k sobě své přání a jako celek splétá provázky k symbolickému sjednocení síly. Začalo období temna, zima se blíží. Lidé zdobili obydlí ovocem, květinami a děkovali za dary, které jim dala zem v období světla (léta). Tento den nebyl tak významný svátek , jako jiné. To mu však neubírá na síle a magičnosti. V tomto menším Sabatu provádíme rituály související s osobní rovnováhou, emocemi, zahnání negativní energie, očisty, destrukce strachů a trápení, nová přání, nový směr, vše okolo zaměstnání. Doslova a do písmene můžeme ukončit staré období a začít pracovat na novém.
Jako rituál pro dnešní den jsem vybrala rituál pro jednotlivce na odstranění problémů. Je poněkud náročnější na přípravu, ale vyplatí se. Ochráníte sebe i své blízké, majetky přes zimu.
Pomůcky:
žlutá svíce, hrnec nebo kotlík, vařečka, cedník a láhev se špuntem, česnek, cibule, pálivá paprika, zázvorový kořen, 13 kuliček černého pepře, polévková lžíce soli, hrnek octa.
Všechny ingredience nadrobno nakrájejte a dejte vařit do hrnce. Zalijte octem a nechte zahřívat na mírném ohni. Zapalte svíčku, pokud máte, použijte i vykuřovadlo na štěstí či magický olej (není nutné).
Odvar míchejte dřevěnou lžící proti směru hodinových ručiček, dokud nebude vřít. Do páry 3 krát opakujte:
Problémy a potíže pryč s vámi! Problémy a potíže pryč s vámi! Problémy a potíže, pryč s vámi! Kouř tak štiplavý, že nejde vydržet, úspěšně odvrátí moje problémy hned. Zažeň je! Zažeň je! Zažeň je! A tak se staň.
Hotový lektvar sceďte do lahve a nechte 7 dní nerušeně odpočívat. Osmý den pomažte všechny rohy vašeho domu, kanceláře, bytu, auta zvenčí, zahrady, zkrátka každého místa, kde tušíte potíže nebo chcete jen klid. Při pomazávání opakujte zaklínadlo.
Přeji krásné podzimní dny všem. Wargana Pavlína
wargana se svickou

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA