cena hovoru je 50 Kč za minutu

Podivná úmrtí známých osobností – prokleté Porsche

James Dean 8. 2. 1931
Narodil se v americkém státě Indiana ve vzdušném znamení Vodnáře. Když se podíváme na slavného herce a rebela z pohledu numerologie, zjistíme, že jeho osobní číslo – datum narození je 8, životní číslo pak 6/24.
Osobní číslo 8 je číslo karmické, zvláště ve spojení s neklidným vzdušným znamením Vodnáře. Jeho nositel touží být uznávaný a obdivovaný. Životní číslo 6 symbolizuje planeta Venuše. Je sudé, ženské a pasivní, znázorněním čísla je šesticípá hvězda. Pod vlivem životního čísla 6/24 se kromě J. Deana narodili i jiní slavní lidé např. spisovatel J. R. R. Tolkien, Arnošt Lustig, herci Jiří Sovák, Jiřina Jirásková, Jiří Adamíra, i John Lennon, Thomas Alva Edison, Eleanor Rooseweltová, T. G. Masaryk a další. Rozborem čísel mřížky zjistíme, že náš jubilant má v mřížce 1 trojku – ta naznačuje aktivitu, umělecké vlohy, ale i ctižádostivost, schopnost prosadit se a být úspěšný, v milostném životě pak živočišnost a náruživost, 1 šestku – to je smysl pro krásu, kreativita, ale i touha po bezpečí a jistotě, dále 1 devítka – i ta ukazuje na nadání, intuici a schopnost inspirovat. Kompletně vyplněná rovina empatie ukazuje na člověka, který touží po silných citech, ale v kombinaci se dvěma dvojkami mívá partnerské problémy. 2 dvojky – osudový vztah k matce, která umřela na rakovinu v jeho 9 letech,(otec jej svěřil do výchovy k příbuzným na farmu), 1 osmička – bojovnost, snaživost, ale i vzpurnost a sebestřednost. 2 jedničky – výkonnost, originalita, vyjadřovací schopnost, ale i vnitřní agresivita. 1 čtyřka – pracovitost, obratnost i nedostatek sebedůvěry a pocit, že není dostatečně milován.
Jeho dětství bylo pod číslem 9, měl se tedy duchovně vyrovnat se smrtí matky a odcizením od otce. To bohužel nezvládl a z dětství si odnesl nevyrovnanou povahu a odpor k autoritám, což se mu později stalo osudným. Na sluneční rovině (jak ho vnímalo okolí), měl dvojku – lidé ho vnímali jako nevyrovnaného a emotivního člověka, na měsíční rovině měl 3, řešil tedy vztahy s ostatními lidmi a snažil se zakrýt citovou nevyrovnanost.
James Dean natočil pouze několik filmů – film Na východ od ráje, zpracovaný podle románu Johna Steibecka ukázal jeho veliký herecký talent, další film Rebel bez příčiny mu přinesl velikou popularitu. Po dokončení filmu Gigant si hollywoodský rebel koupil Porsche 550 Spyder, které pojmenoval Little Bastard. Několik hodin před slavnostní premiérou, dne 30. září 1955 si vyjel na svou poslední jízdu do náruče smrti. Little Bastard, ale zabíjel dál – později tragicky zemřel hercův spolujezdec a muž, který nehodu zavinil, ale to stále ještě nebyl konec. Každý, kdo si ze zdemolovaného vozu koupil některý náhradní díl, se buď zabil, nebo těžce zranil. V r. 1960 byly zbytky z Deanova Porsche naloženy do kamionu a odvezeny do muzea, po příjezdu se ukázalo, že je kamion prázdný – proklaté Porsche zmizelo a kdo ví, možná přináší smůlu dál. James Dean se po své tragické nehodě ve 24 letech stal kultovní ikonou, posmrtně získal dva Oskary a jeho portrét nechybí v žádném americkém kině.
Příště: Poslední skok – Jiří Schelinger
Přeji všem krásné dny vaše Althea
pravdivý výklad karet, numerologie, osudové číslo, Porsche

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA