cena hovoru je 50 Kč za minutu

Podivná úmrtí známých osobností - měsíc březen - numerologie - Althea

Poslední skok – Jiří Schelinger
Narodil se 6. března v Bousově, ve vodním znamení Ryb. Když se podíváme na zpěváka a skladatele s výrazným chraplavým hlasem z pohledu numerologie, zjistíme, že jeho osobní číslo – datum narození je 6, životní číslo pak 7/25. Osobní číslo 6 je číslo sudé, ženské a pasivní, symbolizuje touhu po lásce a harmonii. Životní číslo 7/25 – sedmička je číslo liché, psychické a číslo malé karmy, je to nejvyšší základní číslo, které je dělitelné jen jednou, toto číslo má záhadný smysl a přesto, že je liché a nedělitelné, má v sobě vyrovnanost a symetrii.
Ačkoli je sedmička pokládána za šťastné číslo, není tomu tak. Slavné osobnosti s životním číslem 7/25 jsou: Václav Havel, herci a umělci Marylin Monroe, Mel Gibson, Karel Kryl, Jan Tříska, Věra Chytilová, Jan Zrzavý a další.
Rozborem jednotlivých čísel mřížky zjistíme, že náš jubilant má v mřížce 1 trojku – aktivita, velké nadání, výjimečnost, 1 šestku – to je podvědomá touha po harmonii, umělecké schopnosti a kreativita, dále 1 devítku – i ta ukazuje na člověka, který hledá vnitřní svobodu, aby nalezl sám sebe. Kompletně vyplněná rovina empatie symbolizuje muže, který touží po velké lásce, ale v kombinaci s dvěma pětkami a karmickou sedmičkou není úplně schopen zvládat svoje problémy. 1 dvojka – to je introvert, 2 pětky smyslnost, výbušnost, dobrodružnost a snaha o vybočení z všední reality. Dvě jedničky – schopnost upoutat, ale i vnitřní neklid. Jedna sedmička – problémový vztah k otci i nevyrovnanost a sklony k depresím.
Na Sluneční rovině (jak ho vnímalo okolí), měl Jiří Schelinger trojku – lidé ho vnímali jako společenského člověka, který se umí bavit, na Měsíční rovině měl dvojku, řešil tedy partnerské vztahy.
13. dubna 1981 Jiří Schelinger tragicky zemřel v Bratislavě po skoku z mostu do Dunaje. Co se přesně v onen osudný večer stalo, se později stalo předmětem vyšetřování i nejrůznějších spekulací. Jiří se měl po skončeném natáčení bavit v restauraci s dívkou a její partner ho měl údajně vyprovokovat k nezvyklému souboji – ke skoku do ledové řeky. Skočili oba, ale vyplaval jen jeden. Tělo zpěváka, který krátce před tím oslavil 30. narozeniny a byl na vrcholu popularity – ostatně jeho nejznámější píseň Holubí dům se stále hraje, se našlo až po několika dnech. Pochybnosti, zda to byl opravdu on, vyvolaly různé konspirační teorie – dokonce se proslýchalo, že byl zabit tajnou službou, byl pod vlivem drog či, že sebevraždu jen předstíral a žije v ústraní v cizině. Vzhledem k rozložení čísel v mřížce, hlavně ke zdvojené pětce, se přikláním k tomu, že se skutečně jednalo o zkratové jednání, které stálo oblíbeného zpěváka život.
Příště:
Vzestupy a pády – Iveta Bartošová
Přeji všem krásné dny Vaše Althea kód 12
numerologie, numerologický rozbor, osudová čísla, kartářka

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!






Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA