cena hovoru je 50 Kč za minutu

Osobnost měsíce - Edith Piaf - kartářka Althea

Edith Piaf – 19. 12. 1915 – 11. 10. 1963
100. výročí narození
Narodila v Paříži jako Edith Giovanna Gassion v ohnivém znamení Střelce. Když se podíváme na slavnou jubilantku z pohledu numerologie, zjistíme, že její osobní číslo – datum narození je 1 ( 1 + 9), životní číslo pak 11/29.
Osobní číslo 1 je číslo vůdčích a úspěšných lidí, ale je i číslem karmického zatížení, stejně jako životní číslo 11, to je číslo liché, mužské, aktivní – symbolizuje nadané, ale velice složité osobnosti s nevyrovnanou psychikou, lidi, kteří nedokáží žít běžným životem, jsou buď dole nebo nahoře. Navenek působí jako citliví lidé, často jsou i velice dobrosrdeční, ale bývají chladní a zahledění do sebe. Dvojitá jednička jim dává do vínku obrovské množství energie, to ale bývá i příčinou častých úrazů. Pokud jedenáctky žijí pozitivně a vyhnou se konzumaci drog a alkoholu, dokáží v životě mnoho, v opačném případě se životem těžce probíjejí.
Pod vlivem životního čísla 11/29 se kromě slavné šansoniérky narodily i jiné slavné osobnosti – ty nejznámější jsou geniální skladatel Wolfgang Amadeus Mozart i známý iluzionista Harry Houdini, dále spisovatelé Jules Verne, Edgar Allan Poe, Vladimír Neff, Pavel Kohout, umělci a herci Josef Myslbek, Jan Kubelík, Helena Růžičková, Lubomír Lipský, podnikatelé a politici Harry Kissinger, Tomáš Baťa a mnoho dalších.
Život Edith Piaf na první pohled připomíná úspěšnou telenovelu – těžké dětství, život a zpěv na ulici, pak ji slyšel zpívat majitel klubu, který jí vymyslel umělecké jméno – Piaf – vrabčák. Z ulice se dostala na světová pódia, lidé ji milovali a mohla žít šťastně až do smrti. Kdyby její život nepřipomínal jízdu na horské dráze – zděděný alkoholismus, smrt milovaného boxera Marcela Cerdana, kterou si vyčítala (na její naléhání si místo lodi zvolil na cestu do Ameriky letadlo a zahynul při havárii) a později si po těžké autonehodě vypěstovala nezvladatelnou závislost na morfiu.
Proč, to nám řekne hned první pohled na její velice zajímavou mřížku, vidíme, že má obsazeny jen 4 pozice, zbytek čísel chybí. Nejpočetnější jsou jedničky, je jich 6! Pokud k nim připočítáme ještě jedničku jako osobní číslo, vidíme, že při absenci šestky, která by mohla mřížku vyvážit, byla pod vlivem vícečetných jedniček a to velmi excentrická, přecitlivělá, panovačná, toužící po lásce, ale žárlící, hádavá a neschopná vydržet v delším vztahu.
Dvě dvojky – problémový vztah k matce, která ji jako malou odložila, velká přitažlivost, ale i hrozba nervového zhroucení. Mřížku naštěstí spojuje pětka, která jí dodala velikou disciplinovanost v profesní oblasti, ale i zálibu v riskování a nestálost, jak o tom svědčí číslo 5 na měsíční rovině.
Dvě devítky – Edith byla umělecky založená, měla neobyčejný talent a velké charisma, ale intuici a vizionářství, které dvě devítky přinášejí, neuměla využít ve svůj prospěch, byla nevyrovnaná, osamělá, ačkoliv byla neustále obklopena lidmi a hlavně falešnými přáteli, kteří ji v době, kdy byla na výsluní, bezostyšně využívali, hlavně finančně.
Na sluneční rovině měla číslo 6, lidé ji vnímali jako nekomplikovanou, přátelskou a empatickou ženu. V r. 1963 se stáhla do ústraní, osamělá a zadlužená, bojovala s rakovinou jater. Zemřela 11. října (opět karmická jedenáctka!) v 47 letech. Její smrt šokovala její příznivce, na pohřeb v Paříži přišly tisíce lidí a její fanoušci dodnes nosí květiny na její hrob.
Přeji všem krásný adventní čas
Vaše Althea kód 12
Althea 2

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA