cena hovoru je 50 Kč za minutu

OBJEDNÁVKY NA MÍRU PŘÍMO Z VESMÍRU

Všichni známe situaci v restauraci, kdy přijde číšník, a vy si objednáte jídlo. Neřeknete, "něco mi přineste", ale řeknete si o to, na co máte chuť. Pokud vám místo guláše přinesou zemlbábu, tak jídlo pochopitelně vrátíte, že? A jelikož nyní restaurace nenavštěvujeme a svůj volný čas převážně trávíme doma, pojďme se zaměřit na to, co bychom mohli do svého života přilákat, jak si ho zpestřit a obohatit. Přesně tak, jako objednávka v restauraci, funguje i objednávání z vesmíru. Nejsou to žádné čáry máry, ale vyslaná prosba, na kterou někdo nahoře reaguje. Pojďme si povídat o tom, jak má naše přání vypadat a jak dobře požádat.

Nejlépe formou dopisu, kde napíšete konkrétní představu a podobu vašeho přání. Dáme si příklad „Chci muže“. Tahle formulace je málo. Napište o něm údaje, jak má vypadat, povahové rysy, stav peněženky, jak má mít vyřešené vztahy s bývalými partnerkami, s dětmi, s matkou, pište všechny možné a nemožné detaily, které byste chtěla, aby váš partner měl. Váš objednávací papír může mít klidně několik stran. Jedna důležitá rada je pro případ, když něco nechcete. Naše podvědomí ani Univerzum nerozumí formulaci „ nechci... doufám... žádný...“ a proto tyto slova nepoužívejte. Nahraďte větu „ nechci, aby to byl alkoholik, agresor, lakomec“ slovy „ přeji si, aby můj vysněný partner byl abstinent, spory řešil s klidem slušného člověka a byl velkorysý". Ono je to potom docela problém, když vám přijde do cesty pan Úžasný, ale celou výplatu hodí do hracích automatů, nebo si v práci dopřává na svačinku uherák a doma propaguje gothaj. Dejte si s přáním práci, vyplatí se vám to. Nemusíte používat žádné speciální dýchací techniky, nebo být v transu. Udělejte si rituál u kávy, zapalte svíčku, pusťte příjemnou hudbu... Je to vaše přání, tak si ho vymazlete. Pokud píšete a už rovnou pochybujete o výsledku, pravděpodobně se vaše přání nevyplní. Křečovité očekávání brzdí tok energie. Také urgování a dotazování už druhý den, kdeže se to mé přání zatoulalo, vysílá pochybnosti a tím pádem nevyřízení objednávky. Věřte si, věřte Univerzu. Udělejte si zkoušku, třeba formou objednání parkovacího místa. Jedete k zubaři a víte, že se tam téměř nedá zaparkovat? Poproste o volné místo, ještě než vyjedete a uvidíte, že zaparkujete před ordinací.

Ještě jeden poznatek k objednávce. V případě, že zapomenete na něco důležitého a přijde vám z vesmíru polotovar, což se může stát, jsme jenom lidé, měli bychom ho s díky vrátit a požádat znovu. Objednali jste si lepší práci, lépe placenou a ona přišla. Jaksi jste zapomněli dodat, aby byla v místě bydliště. Práce byla úžasná, ale musíte dojíždět 50 km. Nezbývá nic, než ji s díky vrátit a požádat znovu a správně.

Když vaše objednávka dorazí, poděkujte Vesmíru, Univerzu, andělům, není podstatné, jak tento zázrak nazvete.

První musí být ve vás víra, pak přijde důvěra a nakonec následuje vesmírný důkaz. Projevuje se prostřednictvím vaší víry a to je duchovní zákon vesmíru.

Jen si správně přejte, nic víc. Stejně jako malé děti píší Ježíškovi, co si přejí pod stromeček a vůbec nepřemýšlí, jak to ten Ježíšek zařídí, stejně tak to udělejte i vy - napište nebo vyslovte přání a berte to jako uzavřenou věc a věřte, že se splní.

Přejeme, ať do vašeho života přijde jen vše dobré
Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA