cena hovoru je 50 Kč za minutu

Numerologie pro princeznu Charlotte - kartářka Wargana - výklad budoucnosti

Role První sudičky se u kolébky novorozené princezny ujala kolegyně Hanka a její mariášové karty. A hned za ní spěchám já a numerologický rozbor data narození. Nejen proto, že numerologie je mým velkým koníčkem. Princeznička se narodila v den, kdy i já slavím narozeniny.

wargana medena
Den narození – 2 vypovídá, že tato osoba bude velmi přátelská, družná a milá. Bude vždy pomáhat lidem a bude ráda v jejich přítomnosti. Více čísel 2 v datu narození pak vypovídají o citlivosti, někdy až přecitlivělosti. K výraznému hereckému talentu, nadání a uměleckých sklonům.
5 (číslo měsíce) hovoří o osobě dobrodružné, která potřebuje hodně svobody pro svůj duševní rozvoj. V sešněrovaných královských poměrech toto bude jednou velký problém a snadno by se mohlo stát, že z malé princezničky bude v období dospívání pěkný rebel.
1 vypovídá o zdravém sebevědomí, o přirozené kráse a inteligenci malé princezny.
Životní číslo 6 nám říká, že princezna bude milovat zvířátka, bude velmi přátelská a rodinně založená. Bude chtít v budoucnu partnera, který jí bude oporou, ale zároveň jí nechá tvořit harmonickou domácnost. Princezna si bude užívat jako dospělá žena mateřství, teplo rodinného krbu a bude chtít svůj život žít v harmonii a klidu.
Další čísla v numerologické mřížce vypovídají o velmi klidném a harmonickém prostředí a milující péči, které se princezně dostane v dětství, které jsou pro osobu s takovými čísly více než důležité. Měsíční rovina nám říká, že tato osoba nesnese nátlak a vždy se s ní musí jednat v klidu a mile. Řev a násilí v ní budí okamžitý oportunismus. Tato osoba, pokud bude vždy vychovávána v míru, v klidu a v harmonii (pokud se jí povolí pár drobných úletů v dospívání), bude velmi milá, milujíc úspěšná dáma, která sama vytvoří úžasný klidný domov pro své potomky, ale určitě se bude sama aktivně zapojovat do všech organizací pomáhající lidem a zvířatům v nouzi.

WARGANA – numerologie, výklad karet online

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA