cena hovoru je 50 Kč za minutu

Numerologie – Marylin Monroe - kartářka Althea

Narodila se 1. 6. 1926 v Los Angeles, jako Norma Jean Mortenson, ve vzdušném znamení Blíženců. Když se podíváme na Marylin, která je dodnes vnímána jako sexuální symbol, z pohledu numerologie, zjistíme, že její osobní číslo – datum narození je 1, životní číslo pak 7/25 – osobní číslo 1 je číslo člověka s velkým egem, který chce v životě uspět, je to číslo bojovníka a člověka, který ví, co chce. Životní číslo 7 – sedmička je číslo psychické a číslo malé karmy, je to nejvyšší základní číslo, které je dělitelné jen jednou, toto číslo má záhadný smysl a přesto, že je liché a nedělitelné, má v sobě vyrovnanost a symetrii. Ačkoli je sedmička pokládána za šťastné číslo, není tomu tak – byla pokládána za neblahé znamení – štěstí jednoho je vykoupeno neštěstím jiné osoby. Sedmička je i symbolem moudrosti a dokonalosti – podle Bible stvořil Bůh za sedm dní Zemi, toto číslo naznačuje schopnost, moudrost, dokonalost, ale i představivost. Má i své stinné stránky, mnozí lidé narození pod vibrací čísla 7 často podléhají melancholii, náladovosti a stoicismu. Někteří mají i velkou moc nad druhými, ale jen některé „sedmičky“ ji dovedou využít.
Slavné osobnosti s životním číslem 7/25 – Václav Havel, Josef Thomayer, Jan Zrzavý, Jaroslav Seifert, Karel Kryl, Věra Chytilová, Dagmar Veškrnová – Havlová, Karel Kryl, Mel Gibson, Jan Tříska a mnoho dalších.
Marylin Monroe se narodila jako osobnostní typ 7/25 pod konjunkcí Neptun – Jupiter. Rozborem čísel mřížky zjistíme, že měla v mřížce 2 šestky (často se vyskytují u umělců, zvláště u herců, zpěváků a spisovatelů) – mají je jedinci se smyslem pro krásu a kreativitu, toužící po harmonických, romantických vztazích a klidném rodinném životě, na negativní rovině však znamenají nevyrovnanost, náchylnost ke stresu a k nejrůznějším závislostem, hlavně na alkoholu, drogách, jídle či zneužívání léků, vícečetné šestky mají i závislí hráči a sázkaři. 1 devítka – i ta ukazuje na nadání, intuici a schopnost inspirovat. 2 dvojky – intuice, schopnost vcítit se do pocitů druhých lidí, v kombinaci s dvěma jedničkami dává velkou sexuální přitažlivost.
Dětství bez matky – Marylin od mala žila v pěstounských rodinách i v sirotčinci – v ní posílilo přehnanou citlivost a neschopnost vyrovnávat se s běžnými životními problémy, 1 pětka, která spojuje mřížku, dává povaze živelnost, výkonost i zálibu v riskování, na negativní úrovni přinášela náladovost, sebestřednost a netrpělivost. 2 jedničky – originalita, ale i určitá zdrženlivost a potlačování vnitřních pocitů. 1 sedmička – Marylin byla empatická, společenská, veselá a radovala se ze života, ale stačilo málo a přehoupla se do opačné roviny – byla lítostivá, nesebevědomá a zaměřená na sebe – je otázkou, zda tyto povahové výkyvy nemělo na svědomí i nadměrné zneužívání prášků, které ji tak ochotně zajišťovali manažéři z filmových studií. Sedmička, ale znamenala i problémový vztah k otci, kterého nikdy nepoznala, po matce, která se celý život léčila v psychiatrických léčebnách, zdědila sklony k depresím. Její karmické životní číslo 7 jí předurčovalo nejen úspěchy, ale i pády a to jak v kariéře, kdy byla pro svou náladovost a nedochvilnost velice neoblíbená, tak i v osobním životě – byla 3 x vdaná a všechny manželství skončily rozvodem a přesto, že velice toužila po dítěti, nebyla schopná ho donosit a to ji psychicky velmi poznamenalo. Na sluneční rovině měla 7 – lidé ji vnímali jako okouzlující, zajímavou, citlivou až hysterickou ženu, která vystupovala jako femme fatale, ale v nitru to byla naivní a trochu ustrašená malá dívenka, toužící po ochraně. Na měsíční rovině měla 3 – řešila komunikaci se svým okolím, vyrovnávala se s úspěchy i nezdary.
5. srpna 1962 je 36letá Marylin nalezená mrtvá ve své rezidenci v Santa Monice. Oficiální verze smrti zní sebevražda, ale objevují se pochyby – např. patolog napsal do úmrtní zprávy „…pravděpodobná sebevražda…“, a rázem se vynořila spousta konspirací. Kdo měl zájem na její smrti – president Kennedy, jeho bratr Robert Kennedy (oba byli její milenci a Marylin se údajně chystala prozradit tisku důležité informace), či FBI nebo snad mafie? Po více jak 50 letech se ukázala pravda – umírající agent FBI prozradil, že právě on tehdy dostal tajný úkol zabít nepohodlnou herečku. A tak se asi už nikdy nedozvíme – co vlastně Marylin věděla, že musela zemřít …..
Příště: Diana – princezna lidských srdcí
Přeji všem krásné
Vaše Althea – výklad karet a numerologie

nejlepší kartářky online

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA