cena hovoru je 50 Kč za minutu

Numerologie - Diana, princezna lidských srdcí

Narodila se 1. 7. 1961 v Sandringhamu, hrabství Norfolk, jako lady Diana Frances Spencer, ve znamení Raka. Když se podíváme na princeznu Dianu z pohledu numerologie, zjistíme, že její osobní číslo – je 1, životní číslo pak 7/25.
Osobní číslo 1 je číslo člověka, který má předpoklady uspět v životě, je to číslo bojovníka, který se nevzdává a snaží se zdolat všechny překážky.
Životní číslo 7 – sedmička je číslo psychické a číslo malé karmy, je to nejvyšší základní číslo, které je dělitelné jen jednou, toto číslo má záhadný smysl a přesto, že je liché a nedělitelné, má v sobě vyrovnanost a symetrii. Ačkoli je sedmička pokládána za šťastné číslo, není tomu tak – byla pokládána za neblahé znamení – štěstí jednoho je vykoupeno neštěstím jiné osoby. Sedmička je i symbolem moudrosti a dokonalosti – podle Bible stvořil bůh za 7 dní Zemi. Má i své stinné stránky, mnozí lidé narození pod vibrací čísla 7 často podléhají melancholii, náladovosti a stoicismu.

numerologie

Diana se narodila jako osobnostní typ 7/25 pod konjunkcí Neptun – Jupiter. Rozborem čísel mřížky zjistíme, že měla 1 šestku, to je harmonie, kreativita, smysl pro krásu, umělecké vlohy i touha po klidném rodinném životě, který však princezně nebyl dopřán. 1 devítka ukazuje na laskavost, štědrost, ochotu pomáhat, nadání, intuici a hledání pravdy. 1 dvojka – empatie, pochopení pro pocity druhých lidí, ale i uzavřenost. Na negativní úrovni, zvláště v kombinaci se 2 sedmičkami, může způsobit až přehnanou citlivost a neschopnost vyrovnat se s nepochopením a zradou. Jedna pětka, která spojuje mřížku, to je činorodost, cílevědomost, výkonost, nadšení a ochota riskovat pro dosažení vytčeného cíle. Tři jedničky – schopnost zvládat i těžké úkoly, osobitost, styl, ale také strach odhalit své pocity. Dvě sedmičky – smysl pro spravedlivost, silné sociální cítění a schopnost pomáhat potřebným. Na negativní úrovni znamenají dvě sedmičky sklony k depresím, obavy a strach z nedostatku soukromí, které lidé s karmickou sedmičkou potřebují. Klidu Dianě nepřidalo ani neustálé pronásledování bulvárními fotografy, citový odstup manžela a hlavně to, že princezna nezvládala přísná pravidla protokolu, která jako budoucí královna měla akceptovat. Diana se nemohla smířit s tím, že její život už není jen soukromý, ale je veřejný a to vše vedlo k odcizení a rozvodu.
Na sluneční rovině měla 8 – lidé ji vnímali jako noblesní, elegantní, ale hlavně výjimečnou osobnost s přirozenou autoritou, opravdovou princeznu lidských srdcí. Na měsíční rovině měla 1 – řešila hlavně osobní problémy, vadilo jí neustálé slídění v jejím soukromí, i nesoulad s královskou rodinou, které vedly ke všem problémům a to nejen s příjmem potravy.
Dne 31. 8. 1997 zasáhla svět smutná zpráva. Princezna Diana zemřela v 36 letech při dopravní nehodě v pařížském tunelu spolu se svým tehdejším přítelem. Co vše zapříčinilo tuto tragédii, jak se na ní podílelo pronásledování žurnalisty, či, jak bylo naznačováno, zda nehoda byla způsobena záměrně – to vše bylo předmětem nejrůznějším spekulací i konspiračních teorií. Uvidíme, možná se někdy dozvíme, jak to vše bylo doopravdy – teď jen připomeneme, že by se princezna z Walesu dne 1. července dožila 55 let.

Věštírna Květy Fialové


 

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA