cena hovoru je 50 Kč za minutu

Numerologie

Jak zacházet s datem narození, abychom zjistili o člověku, co nejvíce? Sečteme čísla k sobě tak, abychom získali jednociferné číslo.
Například – 14. srpen 1967
1 + 4 + 8 + 1 + 9 + 6 + 7 = 36 sčítáme dále
3 + 6 = 9
Výsledný součet dává životní číslo – v tomto případě 9. Životní číslo a jeho vibrace ukáží osobnost nositele, i to jak bude ovlivňována jeho budoucnost. Jeho osud a jakým směrem se budou ubírat jeho činy. Jak bude reagovat v různých situacích, jaké lidi a příležitosti bude vyhledávat. Je to v podstatě klíč k osobnosti člověka – k vlastnímu Já.
Životní číslo dle numerologie:
1
Jednička značí fyzické Já, schopnost vyjádření vlastních pocitů. Majitel životní jedničky má velkou vůli a zdravé sebevědomí. Bývá fyzicky krásný a často mu vzhled pomáhá i v kariéře. V negativním smyslu může značit velké ego, člověka zahleděno do sebe.
2
Dvojka značí psychické Já, intuici, dobrosrdečnost, velkou citlivost nositele. Dvojky jsou citliví a nadaní lidé, kteří jsou neradi sami. Jsou zrozeni pro život v páru. Často to bývají herci, spisovatelé, hudebníci. V negativním smyslu může jít o přecitlivělé a emočně labilní jedince a citové vyděrače.
3
Trojka značí naše myšlení, mozek, inteligenci, komunikaci, tvořivost, schopnost se učit. Trojky jsou bystří, energičtí a radostní lidé se smyslem pro humor. Často bývají učitelé, literáti a překladatelé. V negativním smyslu se může jednat o jedince, kteří jsou přehnaně upovídaní až pohádkáři s tendencí poučovat neustále ostatní.
4
Čtyřky značí fyzické tělo, zručnost, praktičnost, pevnost a řád. Čtyřky jsou velcí pracanti, poslušní a zvyklí fyzicky makat a dřít. Bývají šikovní řemeslníci a montéři, rádi něco vyrábějí. V negativním smyslu dokáží být přehnaní puntičkáři, šikanovat okolí a mají velkou tendenci být hodně dominantní.
5
Pětka značí aktivitu, odhodlání, hloubku citového zaujetí a smysl pro dobrodružství. Pětky jsou lidé uvolnění, rádi se baví a užívají života a smyslových požitků. Rádi vaří, cestují, ale i rozhazují peníze v riskantních hrách. Jejich vášně bývají často i jejich zdroj obživy. V negativním smyslu můžou být nezodpovědní, přelétaví a finančně negramotní se sklony porušovat zákony.
6
Šestka značí duševní harmonii, domov a zázemí, schopnost ocenit krásu a lásku, optimismus. Šestky jsou velcí pohodáři, kteří mají smysl pro umění. Milují svůj domov, rodinu, klid a harmonii, ale také luxus. V negativním smyslu se může jednat o lenochy, hochštaplery a podvodníky se sklony k závislostem.
7
Sedmička značí sociální cítění, léčitelské schopnosti, zájem o mystično a tajemno. Sedmičky jsou velmi příjemní jedinci, kteří velmi často pečují o jiné lidi. A často i s lidmi pracují. Bývají šikovní maséři, kosmetičky, zdravotní sestry, lékaři atd. Milují tajemné věci a léčitelství, bylinkářství apod. V negativním smyslu se často nechávají zneužívat nebo jsou přehnaně starostliví tam, kde o to nikdo nestojí. Mívají sklony k depresím a občas se vyžívají i v klevetách.
8
Osmička značí odpovědnost, logiku, moc, peníze, karmické zatížení. Osmičky jsou ctižádostiví, výborní vůdci, v zaměstnání často dosahují vedoucích postavení. Umí dobře vydělat peníze a mají čich na dobrý byznys. Také s penězi často pracují. V negativním smyslu jsou přehnaně vůdčí, rádi se poslouchají. Lidé s osmičkou by se měli více věnovat sobě a svému vyššímu já.
9
Devítka značí analytické myšlení, idealismus, moudrost, logické myšlení, bádání do hloubky myšlenky, universum. Devítky jsou přemýšliví až zádumčiví lidé, mají analytické a logické myšlení. Nejčastěji jsou to programátoři, vědátoři a technicky zdatní jedinci. Mají rádi svůj klid a odpočinou si nejlépe u knihy. V negativním smyslu bývají nerudní, nespolečenští až s obsedantními vzory chování.

Chcete vědět víc o tom, co o vás vypovídá Vaše datum narození? Zda je Váš obchodní partner důvěryhodný? Nakolik se k vám hodí ten, či onen člověk? Kde jsou Vaše talenty, a kde slabá místa?
Volejte 906 500 002 WARGANA kód 24

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA