cena hovoru je 50 Kč za minutu

Numerologická předpověď pro rok 2019

Všeobecně nás čeká podstatně klidnější a radostnější rok, než rok 2018. Ano, spousta se toho v roce 2018 změnila a pro mnohé z nás to byly hodně zásadní změny, které nás ovlivnily na všech frontách. A bohužel, u mnohých se děje těchto událostí ještě neukončily. Jejich dozvuky a některá řešení nás budou provázet ještě v první polovině roku 2019. Nicméně už to nebude tak nepříjemný a bolestivý průběh řešení. Spíše už taková nutnost. Budeme si naprosto vědomi toho, co je potřeba udělat a budeme vše řešit už víceméně v klidu a při správném načasování.

Co nás tedy čeká konkrétně?

V práci, zaměstnání a ve školách nás čeká v první polovině roku ještě pěkný frmol. Úplně na začátku roku nás čekají ještě staré resty, kterých jsme si před vánoci letos nechaly nějak více, než jsme normálně zvyklí. Ale velmi rychle vše dokončíme a dotáhneme. Ve spoustě firem dojde okolo března ke změně vedení nebo pracovní strategie. A na to, jak to bude vypadat všelijak, výsledek se ukáže jako dobrý. Celkově se nám ulehčí a vydechneme si. Přes léto se budeme možná i lehce poflakovat a odpočívat. Celkově se trošku uvolní morálka. Na podzim zas naopak budeme muset hodně zabrat. Zkrátka a dobře bude hodně práce. Nové podniky se budou rozjíždět a ekonomicky se nám bude i lépe dařit. Celkově bychom pak měli ke konci roku mít více jistot a pevnou půdu pod nohama. Pokud teď momentálně někdo tápe, jak dál a v jakém oboru se uplatnit, zda si rozjet nějaký svůj podnik či zda naopak něco ukončit, zavřít a změnit místo. Do dubna roku 2019 bude mít jasno. Výborně se bude dařit v zábavném průmyslu. Lidé se budou chtít více bavit, budou více chodit do společnosti a celkově se budou více shlukovat na veřejných místech. Budou více vyhledávat různé exotické restaurace a nevšední kavárny, tančírny, divadla, výstavy apod.

V lásce nás čeká velmi zajímavý rok. O přelomu roku by se dalo říct, že je hlavně velmi náročný pro muže. Ti dostali hned několik příležitostí se nad sebou hodně zamyslet a uvědomit si, jestli se chovají a to zvláště ve vztazích tak, jak by měli. To se v březnu změní. Muži už více méně budou na té správné cestě a budou vědět co od života a vztahů přesně chtějí a ocení, co mají. Naopak od března se začnou ve svých vztazích lehce plácat ženy. Spousta z nás si v první polovině roku dá své vztahové věci do pořádku a pořeší si i dlouho rádoby zapomenuté křivdy a žaly. Během celého roku se budeme seznamovat s novými přáteli a budeme se rádi a dobře bavit. V druhé polovině roku nás čekají nové známosti. I dlouho nezadaní mají velikou šanci ke konci roku 2019 potkat svého vysněného partnera. Tak využijte každé pozvání do společnosti a jděte osudu trošku pomoci. Vztahy a vazby, které vzniknou v roce 2019, budou pevné, dlouhodobé a založené na pevných základech. Rok 2019 bude velmi plodný rok na svatby, početí a narození dětí a celkově se nám společensky bude velmi dobře dařit. Budeme se bavit a užívat si s přáteli a blízkými.

Po zdravotní stránce bychom měli být celkem v pořádku. Rok 2019 bude poměrně klidný i po této stránce. Všeobecně jsou rizika úrazů a bouraček oproti roku 2018 minimální. Spousta z nás si sice odbyde nějaký pobyt v nemocnici, ale spíše se bude jednat o plánované a dlouhodobě odkládané či očekávané operace, po kterých se nám značně uleví. Ovšem úplně bez rizika rok 2019 nebude. Budeme poměrně častěji trpět na bolesti hlavy, potíže můžeme mít i s lymfatickými uzlinami a bohužel hrozí i zvýšené množství infarktů či mrtvic. Těm však mohou rizikové skupiny předejít. Nic totiž nebude z čista jasna, ale bude tomu předcházet určité varování. Pokud tedy budeme opatrní a více na tyto signály dbát, můžeme opravdu prožít poklidný rok bez zdravotních komplikací.
Přeji krásný a ničím nerušený rok 2019 všem.
Vaše Věštírna Květy Fialové

magick psmo sla lsky kouzla na lsku kouzlo na penze

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA