cena hovoru je 50 Kč za minutu

Numerologická předpověď pro rok 2018

Co nám přinese rok 2018 podle numerologie?
V první polovině roku budou hlavním tématem k řešení
VZTAHY.
Tento trend počal vrcholit v říjnu 2017. Povětšině se vztahy, které nebyly funkční, již do konce roku 2017 rozpadly. A to jak milostné, tak pracovní. To ale stále není ještě konec. Celkově jsme všichni citlivější a vnímavější. Možná i lehce emočně rozladěni. Daleko víc si uvědomujeme, jak k nám kdo přistupuje a co od koho můžeme čekat. Všechny vazby založené pouze na prospěchu, na nějakém dlouhodobém zvyku, či z jakéhokoliv neupřímného záměru, se budou postupně krásně ukazovat. Bohužel budeme mít častěji pocit, že jsme obklopeni pouze zlými, falešnými a neupřímnými lidmi. A velmi oceníme ty, kteří za to skutečně stojí. A mnohá přátelství a partnerství, která jsou založena na nesobeckých základech a upřímné lásce, se naopak upevní. Nezadaní budou toužit po lásce, v první polovině roku budou ukončovat různé vazby z předešlých vztahů a budou se ještě hledat. Nové vztahy budou tedy vznikat až v druhé polovině roku. Zadaní si naopak upevní pozici ve vztahu. V první polovině roku si budou moci hned několikrát s partnerem dokázat, jak moc velkou oporou si jsou. A tak je více než pravděpodobné, že to také v druhé polovině roku povede k plánování společné budoucnosti. Společné soužití, přestavby, nové domy, zasnoubení, sňatky a plánování potomstva.
ZDRAVÍ
V tomto roce se budeme hodně věnovat své fyzické stránce. Budeme mít tendence začít sportovat, hubnout a budeme se i fyzicky přepínat. Pozor na různé zlomeniny končetin, natažené svaly, zablokovaná záda, úrazy páteře a ochrnutí. Proto je opravdu vhodné veškeré cvičení a sport dělat pod dohledem odborníka. Najměte si trenéry a profesionály. Tato investice se opravdu vyplatí. Nepředvádějte se a zbytečně neriskujte. Kdo plánuje operace pohybových aparátů, výměny kloubů apod., v první polovině roku je ideální doba. Také na různé plastické operace a celkově změny vašeho zevnějšku, které již dlouho plánujete a odkládáte.
PRÁCE
Ano i v tomto období se bude hodně řešit vše spojené se vztahy. Bohužel se rozpadne hodně společností, které vedly páry, kamarádi apod. A pokud se přímo nerozejdou s tím, že má každý jiné představy, dojde k upravení různých smluv a podmínek budoucího podnikání. Ve spoustě firem dojde k výměně vedení. A nastolení nových podmínek. Tyto změny přijímejte s pokorou a vyčkejte v klidu, co přinesou. Ukvapené závěry není vhodné dělat. S výpovědmi počkejte alespoň do dubna. A pokud vám váš společník nabídne, že prodá svůj podíl i přes to, že máte pocit, že si bezvadně rozumíte a vše klape, raději nabídku přijměte, nebo alespoň dobře zvažte. Celkově můžeme očekávat okolo léta zlepšení pracovních podmínek, nové nabídky a v druhé polovině roku i vznik nových firem se zahraniční účastí. Finančně by se mělo dařit lépe než v roce 2017 a hodně z nás by mohlo být poměrně slušně odměněno za snahu předchozích let. Dařit se bude hlavně v těchto oblastech: sportoviště, posilovny, adrenalinové zážitky spojené s fyzickými výkony, plastické chirurgie, kadeřnictví, kosmetiky a jiné služby, pomocí kterých se zkrášlujeme. Zvýší se návštěvnost kin, divadel a tanečních a hudebních představení. Lidé budou více vyhledávat jídelny a prodejny zdravých potravin. Bude se více cestovat do ciziny a to zejména do exotičtějších zemí, či do míst spojených s nějakým netradičním zážitkem.

Celkově budeme v první polovině více vyčkávat a dořešovat nevhodné a zastaralé věci v našich životech. Začneme bojovat i s tím, co nám nevyhovuje hlavně na nás. Velmi dobře by se nám mohlo dařit plnit různá novoroční předsevzetí, jako hubnutí, přestat kouřit apod. Naše touha po změně a pevná vůle bude v první polovině roku opravdu skoro zázračná, a pokud ukážeme, že alespoň trochu za něco bojujeme, přinese druhá polovina roku ovoce naší snahy a hojnost. Naše přání se budou plnit velmi rychle a boží mlýny budou na konci roku úřadovat ve velkém.

Přeji krásný a úspěšný rok 2018 všem.

Věštírna Květy Fialové

kartka Wargana a Kvta Fialov

numerologie 2018

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA