cena hovoru je 50 Kč za minutu

Nápoj lásky - kartářka Hanka - milostná magie

119Co jsou to vlastně nápoje lásky? Může se to vůbec? Co když se mi to vrátí ve zlém jako bumerang? Píšete mi a ptáte se na spoustu otázek, které se vztahují ke kouzelným lektvarům. Mám zkušenost, že pokud dodržujeme pravidla bílé magie, neublížíme sobě ani svým blízkým. Nesmí se do nápoje lásky dávat zlé slovo, krev a podmínky, které by způsobily neštěstí jiným. Mám pro vás dnes 2 magické nápoje, jeden na lásku a druhý na hojnost.
NÁPOJ LÁSKY DEVÍTI BOHYŇ
Budete potřebovat láhev dobrého lehkého červeného vína, 9 listů bazalky, 9 červených okvětních lístků růže, 9 semínek z jablka, 9 kapek jahodové šťávy, 9 brusinek a kořen zázvoru. Vše nakrájíte na 9 kousků. Lektvar se připraví 9. den v měsíci, v 9 hodin a na sobě musíte mít 9 kusů oblečení. Vše dáte vařit do hrnce, v době varu zamícháte 9x dřevěnou lžící po směru hodinových ručiček a při tom říkejte: Ty, kdož budeš pít tento nápoj lásky, vzplaneš ke mně citem vroucím a milovat budeš mě. Sladký lektvar z 9 bohyň přijmi s láskou věčnou ke mně. Vypnete plamen, na 9 hodin necháte stát, přiklopený pokličkou. Pak odklopíte a poděkujete bohyním – Děkuji za požehnání tohoto nápoje lásky tobě bohyně. Inanna, Ištar, Astarte, Hathor, Nephthys, Afrodita, Venuše, Freya a Arianrhot. Nalijte do čisté karafy a nápoj nabídněte muži svého srdce.
RITUÁL NA PENÍZE
Tady je potřeba jasně žlutý malý látkový pytlík, minci ze žlutého kovu, 3 sušené borůvky, 3 kaštany, špetka šafránu a 5 zrnek rýže. Pytlík zašijete žlutou nití a požádáte anděla Labezerina o požehnání a splnění vašeho přání. Vyslovte 3x nahlas své přání. Noste pytlík při sobě, občas pohlaďte a poděkujte za hojnost. Pokud se přání splní, otevřete pytlík, odevzdejte toto vše zemi, zakopejte a poděkujte.
Ke každému rituálu by měly hořet svíčky. Pro lásku zapálím teplé barvy a pro peníze studené.

Hodně lásky a hojnosti dobra vám přeje
HANKA – výklad mariášových karet online, práce s kyvadlem, diagnostika vztahů

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA