cena hovoru je 50 Kč za minutu

Milenci podle znamení horoskopu - Noor - astrologie a horoskopy

Štěstí znamená být připraven. Potkali jste novou lásku, možná tu pravou, jedinou a na celý život? Chcete zazářit, okouzlit a vrýt se do podvědomí svého partnera jako jedineční, bezkonkurenční milenci? Překvapte svůj protějšek tím, jak dokonale znáte jeho tělo, jak samozřejmě rozumíte jeho erotickým touhám. Seznamte se s citlivými místy své lásky a staňte se tak nezapomenutelnými milenci.

BERAN
Erotogenní zónou prvního znamení Zvěrokruhu je hlava. Vlasová pokožka, tvář, rty a ouška, to jsou místa, která Beran nastavuje k hlazení, líbání a laskání. Berani se rádi dlouze líbají, ochotně přijímají když, jim partner jazykem dráždí boltec a zvláště vnitřek ucha. Jejich touhou po romantice se nenechte ošálit. Vzrušený Beran miluje, když mu při milování šeptáte drsná slova a pěkně necudná přání. Zbožňují dlouhou předehru, ale pak jdou přímo na věc, nejraději v poloze zezadu. V životě s Beranem oceníte také dobře odhlučněnou ložnice nebo tolerantní sousedy – váš i svůj hlasitý projev slasti si prostě dokáží užít.
BÝK
Smyslní a požitkářští Býci si prostě vychutnávají život. Do milostné předehry rozhodně zahrňte nějakou tu dobrotu. Třeba jahody se šampaňským ho dokážou uprostřed promilované noci skvěle naladit k dalšímu dlouhému pokračování. Nejcitlivěji vnímá dráždění na krku a ramenou. Taková zručná masáž horní části zad po dlouhém dni je jasným signálem – jde se do postele a spát se nebude! Býk má oči ke koukání, pokud ho chcete potěšit či překvapit, jednoznačně zvolte striptýz.
BLÍŽENCI
Rozervaný Blíženec hledá absolutní lásku. Jedinečnou a dokonalou, a to i po dlouhých letech soužití. Pokud jí nejste zrovna vy, jeho upřímná kukadla pohasnou a s lítostí, ale nekompromisně vám sdělí, že odlétá hledat absolutno. Jeho zónami jsou paže a ruce. Takový polibek do dlaně následovaný kousnutím, to je ta pravá a neodolatelná výzva k sexu. Pokud si vezmete do úst partnerův palec a dráždíte ho jazykem třeba v kině, tak tenhle film zaručeně dokoukáte někdy jindy…
RAK
Romantický milenec ve znamení Raka tak to je klasik. Obě pohlaví preferují mazlení a hlazení v oblasti hrudníku a prsou. Protože je jaksi domáckého založení, jeho erotogenní zónou je kuchyně. Položte svou lásku na zem před ledničku a udělejte si na jeho těle bohatýrskou hostinu. Nabízí se šlehačka, čokoládová poleva, karamel i ovoce. Při předehře nechte úplně nakonec olizování džemu z Rakova pupíčku, místa, které je kulaté jako Luna v úplňku. A stejného tvaru bude i prsten s diamantem, který očekávejte v nejbližším období. Ano, Rak své dobyté pozice neopouští.
LEV
Král zvířat – Lev!!! Dáváte-li přednost projevům živočišného pudu, jste na správné adrese. Lev je hrdý na svou hřívu, však také vlasy, uši a vnitřní strana stehen, to je jeho třináctá komnata. Nezdržujte se rafinovanostmi a projevte se jako pravá šelma! Kousejte a škrábejte, vrčte a sténejte jako zvíře. Lvi obou pohlaví preferují polohu na všech čtyřech, rychlost, tvrdost a spontánnost. Pamatujte, že musíte být ze všech nejlepší. Ke králi patří jen královna. Pokud nejste urozeného rodu, nezoufejte, vše napraví vnějškové projevy moci – nádherné prádlo, skvostný parfém a hlavně – neobvyklé prostředí.
PANNA
Citlivá a analytická Panna prostě potřebuje čas. Její oblastí je žaludek, takže horní část břicha. Důvěru pečlivé Panny získávejte postupně, ale věřte, ta námaha se vyplatí. Když se bude cítit bezpečně, je ochotná odhalovat a objevovat i ovoce jinak zakázané… Osmělená Panna se ráda oddá análnímu sexu, partnerův zadeček je to, co ji láká. Panny jsou běžci na dlouhou trať, nespěchejte a čas vám nadělí oddaného, citlivého a velmi intuitivního milence.
VÁHY
Vládne jim Venuše, planeta lásky, krásy, radosti a hojnosti. Rozmarná Váha je velmi citlivá na svůj zevnějšek, její svádění proto zaměřte tímto směrem – obdiv, obdiv a zase obdiv! A pak si pamatujte – rozhodně nezhasínat. Vaše láska se vám chce ukázat ze všech slušivých úhlů a stran. Svíčky, měkounké deky, jemná hudba a tajemné vůně… Udělejte jim lehounkou masáž v oblasti ledvin, pokračujte v mazlení směrem na jih a pořád je ujišťujte jak jsou nádherní. Nic pro sprintery. Váhy se milují dlouze, rafinovaně a sofistikovaně. A pokud mluvíte francouzsky a vyznáte se ve víně nebo italském filmu šedesátých let, Váhu zaručeně dostanete!
ŠŤÍR
No ovšem, Štíři, už jste o nich jistě slyšeli. Sexuální přeborníci. A opravdu, je to tak. Jejich celý život se točí kolem sexu. Zapomeňte na rafinovanost a jděte přímo na věc. Rozepněte mu zip u kalhot ve výtahu hotelu a rozehrajte orální koncert. Nakupte černé prádlo, kožešinová pouta a sametovou pásku na oči. Mluvte otevřeně a sprostě. Při laskání pohlaví se jim dívejte drze do očí. Oni to prostě zbožňují. A nebojte se, i Štír je jen člověk. Tedy většinou…
STŘELEC Elce pelce dopekelce, z chlapců nejradši mám Střelce! Neznámá autorka věděla dobře, co chce. Hledači absolutna, rebelové bez příčiny, věčné děti, tak to jsou Střelci. Líbejte je vášnivě na rockovém koncertě, hlaďte je odvážně při ploužáku a už napřed ukliďte zadní sedadlo svého auta. Tam totiž spolehlivě skončíte. Střelci jsou rovní, čitelní, pravdiví a nesmírně vášniví. Zapomněli se tu z éry Hippies, takže se připravte na orální sex při divoké jízdě tou jeho červenou fordkou. Ale řeknu vám, je s nimi skvěle i na rybách…
KOZOROH
Uzavření Kozorozi milují vše, co je skryté. Přímé cesty je ohrožují a děsí. Vzrušte je hlazením v podpaží a pod koleny, ta mají zvláště ženy skutečně nádherná. Zemití Kozorozi se nutně potřebují přesvědčit o bezpečí a jistotě vašeho vztahu, sex na jednu noc není nic pro ně. Často se ostýchají přiznat svou submisivní povahu, ale pokud projevíte skutečné pochopení, otevře Kozoroh své srdce a získáte nesmírně oddaného a vášnivého milence. Takže pokud máte rádi pouta, svíce a závan mystična, hurá na Kozorohy !!!
VODNÁŘ
Mají svůj svět a ten neopouští ani při milování. Jejich erotogenními zónami je opět něco nezvyklého, lýtka a kotníky. Ledoví králové a královny vypadají, jakože nikdy neopouští svět rozumu a myšlenek. Jsou dokonale na příjmu při složitém obchodním jednání, tak při zajímavém, neobvyklém sexu. Snadno vás vyvedou z míry soustředěným a neúčastným pohledem na vaši vrcholnou rozkoš. Jsou zvědaví, takže jejich pozornost máte, pokud jste zajímaví, noví a vzrušující. Uchvátíte je exotickou masáží, zvrácenými praktikami a vlastní spontánností. Pokud zůstanete sami sebou, dostane se vám mimořádné výsady – jejich komplikovaná mysl se bude věnovat mimořádnému objektu – vám.
RYBY
Lidé tajemného a nevyzpytatelného charakteru, to jsou Ryby. Vzruší se laskáním tělesných partií nejvzdálenějším hlavě – chodidel a prstů na nohou. Rybičky jsou často cudní fetišisté, nezahanbujte je praktickým přístupem a projevte se intuitivně. Upřete jim pohled přímo a vyzývavě do očí a po zdravotní masáži chodidel olízněte palec jejich nohy. Nedají moc na řeči, jsou rádi, když je ušetříte rozpaků – rovnou přejděte k naplňování divokých fantazií. Naplňte vínem jejich střevíce a připijte noci ještě mladé. Dvanácté znamení naplní mystérium života, mystérium SEXU.

noor NOOR
 výklad karet
 výklad tarotu

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA