cena hovoru je 50 Kč za minutu

Med je kouzelný - Wargana - výklad karet

Med je nazýván tekutým zlatem nebo léčivým zázrakem a to zcela jistě oprávněně.
Dnes vám chci med představit spíše jako kosmetický a magický prostředek. Tak začneme těmi „kouzelnými“ účinky medu. Med je doslova životabudič pleti a vlasů.
Olivový olej lehce zahřejte a smíchejte jej s medem v poměru 1:1. Vetřete do vlasů a nechejte 15 min působit, poté důkladně opláchněte. Vaše vlasy vám budou za tento elixír vděčné, zvláště teď, vysušené od moře a slunce. Pokud si natřete med tak jak je na pleť, máte ideální pleťovou masku pro všechny typy pleti. Med totiž nejen vyživí suchou pleť, také má desinfekční účinky na aknózní pleť. Pokud jej smícháte s krystalovým cukrem, máte úžasný peeling na rty a celé tělo. A smíchaný s citronem je ideální na pigmentové skvrny na rukách a jako výživa na nehty. V receptech je nepřeberně mnoho možností jak jím nahradit cukr. Takže se dá mluvit i o jeho účincích při hubnutí. Zkuste medový den a uvidíte, že jeho účinky pro vaše tělo budou opravdu kouzelné.
A Magické účinky – ano, nebyla bych to já, pokud bych neuvedla, alespoň jeden medový rituál…
Každý má ve svém okolí minimálně jednu osobu, se kterou musí vycházet i když nechce. V práci, v místě bydliště atd. Zvláště se jedná o případy, kdy je na vás tato osoba bezdůvodně zlá nebo vás šikanuje. Nakreslete na papír obrázek, který představuje tuto osobu. Napište na papír jméno osoby a popište, jak chcete, aby se k vám osoba chovala mile a hezky. Pošlete jí do éteru hodně štěstí a lásky a odpusťte jí její zlé chování. Ujistěte se, že jste opravdu schopni potlačit jakoukoliv zášť. Pak dejte celý papírek do medu. Tím zajistíte „oslazení“ chování vůči vám. Takto obalený papírek schovejte buď v mrazáku, nebo zakopejte. Vyvarujte se však jakékoliv manipulace, nechtějte, aby vás osoba poslouchala atd. Nejlepší je tento rituál provézt na novoluní nebo při úplňku. Ihned při prvním setkání s osobou buďte milí, usměvavý a jednejte tak, jak jste napsali na papírek. Sami uvidíte, že změna v chování bude ihned znatelná. Přeji krásný den všem.

Wargana – výklad karet

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA