cena hovoru je 50 Kč za minutu

Májová magie lásky - Wargana - magické rituály

Květen se nazývá ve Wiccanské terminologii měsícem milenců. Nejsilnější den tohoto měsíce je Úplněk, je obzvlášť vhodný k provádění rituálů a kouzel na získání a upevnění lásky, vztahů, přátelství a rodinných vazeb. Je to zároveň doba vhodná k rituálům uctívajících ženu, matku a její energii, krásu a sexappeal. Toto je čas rostoucí prosperity a bohatství ve všech formách života.

sakura kvety
Poradím vám rituál, který je pro toto období jako stvořený a který k vám dokáže přilákat velikou lásku. Chcete? Tak tady je návod jak na to!
Začněte magickou koupelí na přivábení lásky:
Potřebujete pár plátků z růžové růže nebo kapku růžového oleje, 1 lžičky majoránky, 1 levandule, růžový křemen nebo beryl. Každou ingredienci si magicky nabijte. Dejte jí jasný cíl, co vlastně chcete. Lásku! Pak vše zabalte do plátna a napusťte do čisté vany vodu. Dopřejte si relaxující koupel, zapalte si k ní růžovou svíčku a představujte si, jak jste krásná a přitažlivá a jakého partnera vlastně chcete. Nemyslete na nikoho konkrétního! Po koupeli si zapalte fialovou – levandulovou svíci a recitujte: Levandule fialová, levandule zelená, mé srdce už netruchlí, neb svého krále zná.
Vezměte pak kámen z vaší koupele a protáhněte ho několikrát nad plamenem svíčky. Soustřeďte se a věnujte ještě několik minut představě o budoucím partnerovi a pak tento kámen vložte do kousku růžového nebo červeného plátna a noste jej u sebe jako talisman.
Pokud již partnera máte a chcete jen upoutat jeho pozornost nebo zvýšit vášeň mezi vámi, doporučuji následující:
Pozvěte partnera na schůzku. Pár hodin před schůzkou vezměte červenou svíci, červený papír a červený fix. Vystřihněte srdce velké tak, aby se vešlo do kapsy nebo do kabelky. Přeložte jej na půl, rozevřete jako přáníčko a dovnitř nakreslete 2 propojená srdce. Do jednoho napište své jméno a do druhého jméno partnera. 3x protáhněte srdce proti směru hodinových ručiček nad plamenem svíčky a odříkejte:
Ten se po mně otočí, koho čekám v davu, jeden pohled do očí a ztratí pro mě hlavu. Budu jeho jediná, jak talisman čaruje, něco nově začíná, co nám lásku daruje. A tak se staň!
Nejlepší a samozřejmě i nejúčinnější je rituály provádět při úplňku, ale pokud z nějakého důvodu nemůžete, nevadí, zvolte tedy jiný den v květnu. Pokud budete postupovat podle mých rad, uvidíte, vaše přání se brzy stanou skutečností a zanedlouho potkáte toho, který naplní vaše srdce horoucí láskou. Přeji hodně štěstí!

WARGANA – výklad karet online, výklad Tarotu, věštění osudu

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA