cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magie - kouzlo lásky

Jaro je již v plném proudu a blíží se Beltaine, tradiční svátek ohně, který se od pohanských dob, kdy byl svátkem plodnosti, stal symbolem lásky – polibek pod rozkvetlou třešní měl zaručit, že dotyčná dívka „neuschne“. Pokud jste single a máte vyrovnané předchozí vztahy, můžete se pustit do kouzlení a přitáhnout do svého života nového očekávaného partnera či partnerku – toto kouzlo je psáno pro ženy, ale samozřejmě mohou čarovat i muži a lze jej použít i pro přivolání partnera stejného pohlaví.

Co budete potřebovat?
růžovou nebo červenou svíci
4 růžové /červené/ svíčky
čistý list bílého papíru
pergamen
růženín, (měsíční kámen, rubín, granát, jantar) – stačí jen 1 z nich
růžový nebo červený sáček – může být i velice jednoduchý, ale musíte si ho ušít sama, třeba i v ruce – pozor měl by být tak veliký, aby se do něho vešel složený pergamen a bílý papír

Kouzlo na lásku je kouzlo přivolávací, které můžete provádět kdykoliv v období přibývajícího měsíce a během úplňku – ne v ubývajícím měsíci! Ideální doba je 22 hodina v pátek – v den Freyi, severské bohyně lásky a kouzel.

Nejprve se budete věnovat rituální očistě vašeho bytu, hlavně ložnice či místa na spaní, pokud jste tak již neučinila dříve, odstraňte vše, co může připomínat váš předchozí vztah, hlavně byste neměla nosit prsteny a šperky od bývalého partnera, dejte novou výzdobu vždy po 2 kusech, např. 2 kameny, 2 figurky, 2 knihy s tématikou lásky apod., převlečte postel, důkladně se vykoupejte a přitom si vizualizujte budoucího partnera. Oblečte si pohodlný oděv a připravte si pomůcky – podle toho zda chcete klidnější, dlouhodobý vztah, zvolte růžové svíčky, růženín a pomůcky v růžové barvě, červenou variantu použijte tehdy, pokud chcete přivolat vášnivou lásku. Ušijte sáček a na čistý list bílého papíru napište /vaší magickou tužkou nebo pérem/, jak by měl váš vyvolený vypadat a hlavně, jaké by měl mít vlastnosti – pozor na manipulaci a myšlenky na konkrétní osobu – kouzlo je nutné provádět s čistým srdcem, jinak není účinné. Na pergamen napište svoji prosbu i s případným časovým horizontem /3 – 6 měsíců/ a přivolejte bohyni – např. Venuši, Freyu, Afroditu či jinou dle vašeho výběru a poproste ji, aby vám s hledáním pomohla.
Pozor: kouzlo provádíte na vlastní nebezpečí, zabezpečte prostor před ohněm a neodcházejte pryč od dohořívajících svíček!!!!
Pokud máte vše připravené, můžete začít. Připravte si oltář, do středu umístěte velkou svíci pod kterou položíte složený bílý papír, okolo umístíte malé živlové svíce, vybraný kámen, sáček, pergamen, okolo oltáře vysypete kruh solí, zapálíte svíčky, otevřete kruh, přivoláte 4 živly a přivoláte vaši bohyni, nejprve poděkujte za vše, co vám bylo dáno, pak 3x přečtěte text z pergamenu a kouzlo ukončíte slovy : …toto je vůle má a tak se staň !
Po ukončení kouzla, uzavřete kruh, poděkujte bohyni a 4 živlům. Nechte svíce v klidu dohořet – nesfoukávat, pokud byste je musela uhasit, použijte zhášedlo, pak ukliďte oltář, do ušitého sáčku vložte složený bílý papír pergamen a kámen. Sáček uložte pod polštář. Zapište si rituál do vaší knihy stínů, mlčte a čekejte. Zbytky vosku, vyhořelé zápalky a zbytek soli vhoďte do tekoucí vody a poděkujte jí za pomoc. Kouzlu je ale třeba pomoci i tím, že nebudete sedět doma, ale vyjdete ven a pokud si přejete partnera, který má stejně jako vy rád např. kulturní akce, výstavy a knihy, choďte hlavně na místa, kde byste ho mohla potkat.

Krásné jarní dny Vám přeje

Věštírna Květy Fialové

Kouzla lásky

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA