cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magie – kouzlo pro šťastné dítě

Prázdniny se neúprosně chýlí ke konci a zanedlouho čeká na naše děti návrat do školních lavic a na rodiče řada úkolů a povinností. Některé děti, zvláště prvňáčci, se do školy těší, ale pro některé může být začátek dalšího školního roku stresující. Jak si tedy můžete přičarovat ochranu a štěstí pro vaše dítě? Nejprve si znovu přečtěte magická pravidla, a pak si připravte pomůcky.

Co budete potřebovat?
velkou bleděmodrou svíci
čtyři bleděmodré malé svíčky živlů (mohou být i čajové)
pergamen
zápalky
magickou modrou sůl – symbolizuje zemi, odstraňuje negativní energie a přitahuje harmonii
(k dostání v ezoterických prodejnách)
malý sáček (tak, aby se do něho vešel složený pergamen)
Lapač snů – prastarý indiánský talisman, zahání zlé sny a propustí jen ty dobré, které sklouznou zpět po peříčku do duše dítěte. (K dostání v ezoterických prodejnách nebo, pokud jste zručná, si jej můžete zhotovit sama.)

Kouzlo na štěstí pro vaše dítě je kouzlo přivolávací, které je třeba provést při dorůstajícím měsíci, nejlépe při úplňku. Ideální doba je středa v noci.
Nejprve se budete věnovat očistě dětského pokoje nebo prostoru, kde spí vaše dítě. Ukliďte vše rozbité, nepotřebné a zbytečné, dbejte na dobré umístění lůžka – nemělo by být pod oknem ani proti dveřím. Důležité je i umístění psacího stolu tak, aby dítě nesedělo zády ke dveřím, vidělo na ně a mělo dostatek světla. Vykoupejte se a přitom si vizualizujte, jak je vaše dítě spokojené, šťastné a chráněné. Oblečte si pohodlný oděv a připravte si pomůcky. Na pergamen napište jméno svého dítěte a přání, přivolejte na pomoc keltskou bohyni Damaru, laskavou ochránkyni dětí či jinou podle své vlastní volby.

Pozor: Kouzlo provádíte na vlastní nebezpečí, zabezpečte prostor před ohněm a neodcházejte pryč od dohořívajících svíček!!!

Pokud máte vše připravené, můžete začít. Připravte si svůj oltář, do středu umístěte modrou svíci, okolo dejte malé svíce živlů, popsaný pergamen, sáček a lapač snů. Okolo oltáře vysypejte kruh modrou solí, zapalte svíčky, otevřete kruh, přivolejte čtyři živly a vybranou bohyni. Nejprve poděkujte za vše, co vám bylo dáno, pak třikrát přečtěte text z pergamenu a představujte si, jak má vaše dítě klidné spaní, je chráněné, šťastné a spokojené. Představte si bílý ochranný kruh, který obklopuje vás i oltář, a jak se všechna ochranná energie soustřeďuje do sáčku a lapače. Kouzlo ukončete slovy: „toto je vůle má a tak se staň!“ Po ukončení kouzla (věnujte mu alespoň 15 minut), uzavřete kruh a všem poděkujte. Nechte svíce v klidu dohořet – nesfoukávejte je, pokud byste je musely uhasit, použijte zhášedlo. Pak ukliďte oltář, do sáčku vložte složený pergamen textem dovnitř a dejte jej svému dítěti pod polštář. Lapač zavěste nad postel či k oknu tak, aby na něho svítily první sluneční paprsky. Zapište si rituál do své knihy stínů, mlčte a čekejte. Zbytky soli, svíček a vyhořelé zápalky zakopejte do země a poděkujte jí za pomoc. Kouzlu je ale třeba pomoci i tím, že budete spolu se svým dítětem udržovat pořádek v jeho pokoji a budete sledovat, zda nemá ve škole problémy, ať už s učením či psychické. Pak je třeba jednat. Jen si věřte a nezapomeňte, že jakékoliv pochybnosti kouzlo ruší.
Krásné dny a šťastný start do nového školního roku

Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA