cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magie, kouzlo na štěstí

Štěstí – každý z nás si ho představuje jinak, každý z nás touží být šťastný a někdy si ani neuvědomuje, že už vlastně šťastný je, nicméně jsou mezi námi lidé, kterým se vše daří a jiní, kterým se smůla lepí na paty. V životě jsou však chvíle, kdy se štěstí hodí každému z nás, ať už jsou to pohovory do nového zaměstnání, písemky, testy či nastávající maturity. Dovolte mi zde malou vzpomínku na moji vlastní maturitu a hlavně na moji babičku Elenu. Už je to opravdu hodně let, ale dodnes si pamatuji na svoje obavy z maturity z účetnictví. Moje babička mně však ujistila, abych se nebála a naučila se vybranou otázku. Večer před ústními zkouškami mně řekla, abych šla v klidu spát a nepochybovala, že otázka č. 16 je moje. Druhý den jsem si ji také z padesáti otázek vybrala. Jak si tedy i vy můžete přičarovat právě ten kousek štěstí, který vám v dané situaci pomůže uspět, umístit se mezi vybrané adepty či si třeba vybrat si tu správnou otázku? Nejprve si znovu přečtete magická pravidla a pak si připravte pomůcky – některé budete muset zakoupit v ezoterických obchodech.

Co budete potřebovat?
Velkou fialovou svíci
4 fialové malé živlové svíčky /mohou být i čajové/
pergamen
polodrahokamy, které přitahují štěstí: achát pruhovaný, avanturin, jantar, onyx, pyrit, tyrkys, vltavín (stačí i 1 z nich)
talisman buď vlastní nebo oblíbený šperk nebo si pořiďte jiný symbol štěstí – malou figurku, např. slon, Budha, kostka, čtyřlístek, zvonek (stačí 1 z nich)
magická fialová sůl – symbolizuje vzduch, přináší štěstí, energii a vitalitu
fialový sáček se zavazováním, veliký tak, aby se dovnitř vešel talisman, kámen a složený pergamen

Kouzlo na štěstí je kouzlo přivolávací, které můžete provádět kdykoliv v období přibývajícího měsíce a během úplňku – ne v ubývajícím měsíci! Ideální doba je čtvrtek a pátek.

Nejprve se budete věnovat rituální očistě vašeho vybraného kamene – omyjte ho ve slané vodě, pak opláchněte pod tekoucí vodou a dejte vysušit na slunce. Vykoupejte se a přitom si vizualizujte, jak vám šťastné energie pomohou, představujte si vaše otázky – nejvýše 3 – pozor, raději si vybírejte otázky podle tématu než podle čísel, kdyby se náhodou změnily čísla otázek. Oblečte si pohodlný oděv a připravte si pomůcky – na pergamen napište svoji prosbu, přivolejte římskou bohyni štěstí Fortunu a poproste ji, aby Vám pomohla.
Pozor: kouzlo provádíte na vlastní nebezpečí, zabezpečte prostor před ohněm a neodcházejte pryč od dohořívajících svíček!

Pokud máte vše připravené, můžete začít. Připravte si oltář, do středu umístěte fialovou svíci, okolo umístíte malé živlové svíce, vybraný kámen, sáček, pergamen a talisman. Okolo oltáře vysypete kruh fialovou solí, zapalte svíčky, otevřete kruh, přivolejte 4 živly a bohyni Fortunu. Nejprve poděkujte za vše, co vám bylo dáno, pak 3x přečtěte text z pergamenu a kouzlo ukončíte slovy : ..toto je vůle má a tak se staň… Po ukončení kouzla uzavřete kruh, poděkujte bohyni Fortuně a 4 živlům. Nechte svíce v klidu dohořet – nesfoukávat, pokud byste je museli uhasit, použijte zhášedlo, pak ukliďte oltář, do sáčku vložte pergamen, kámen a talisman / oblíbený šperk si vezměte na sebe/, dále do sáčku přisypte špetku fialové soli, sáček zavažte a hlavně nezapomeňte si ho na váš důležitý den vzít a uložit ho do kapsy nebo umístit někam na tělo, pokud jdete na pohovor, tak si ho uložte do kabelky. Zapište si rituál do vaší knihy stínů, mlčte a čekejte. Zbytky svíček, vyhořelé zápalky a zbytek soli zakopejte do země a poděkujte jí za pomoc. Kouzlu je ale třeba pomoci i tím, že si nebudete představovat katastrofické scénáře a myslet na otázky, kterých se bojíte, jen si věřte a nezapomeňte – jakékoliv pochybnosti kouzlo ruší!

Hodně štěstí vám přeje

Věštírna Květy Fialové

Kouzla pro štěstí

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA