cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magie – kouzlo na peníze

Od nejstarších dob, kdy si lidé mezi sebou začali směňovat zboží, se staly platidlem předměty, které měly hodnotu. Platidlem tak byly pazourky, nejrůznější nástroje, dobytek, sůl, mušle, jantar či plátno. Po rozšíření těžby drahých kovů je nahradily mince, které původně představovaly i určitou váhu – např. šekel, peso, libra atd, teprve později se do mincí začaly přidávat i levnější kovy a tak vznikly např. floriny, solidy, denáry, guldeny, pistole, luisdory, guinee, zlatky či dolary. První mince na našem území byly v 11. stol. tenké stříbrné brakteáty, z kterých později vznikly oboustranně ražené pražské groše – ty byly velice ceněnou evropskou mincí. V druhé polovině 17. století se objevily první papírové bankovky, které ale začaly být plně akceptovány až po napoleonských válkách. Peníze přestaly být kryty zlatem a tak se otevřela cesta k inflaci. I když je od r. 1944 zlatý standart (možnost vyměnit bankovky za její ekvivalent ve zlatě) již dávnou minulostí, peníze jsou a budou důležitou součástí našeho života.
Každý z nás má svůj postoj k penězům a způsoby, jak s nimi nakládat. Dostatek peněz, život bez dluhů, možnost dopřát sobě a svojí rodině určitý standard a případně si splnit i některá svoje přání, ale nejsou samozřejmostí. Údajně je na celém světě asi 7 procent opravdu bohatých lidí, takže pokud patříte ke zbývající většině a peněz se vám nějak nedostává, možná vás zaujme kouzlo na peníze – pozor toto kouzlo vám neumožní výhru v loterii ani ve Sportce, ale můžete si zkusit nastavit prosperitu a dostatek.
Než se ale pustíme do samotného kouzla, zkuste si odpovědět, jaký máte vztah k penězům – víte aspoň přibližně kolik máte peněz v peněžence nebo je nosíte poházené jen tak po kapsách? Pokud chcete žít v dostatku, musíte pro to i něco udělat. Nevyhazujte peníze za zbytečnosti a zacházejte s nimi s větší rozvahou. Pořiďte si novou peněženku – červenou, zelenou nebo černou, pokud už máte peněženku této barvy a chcete si ji ponechat, musíte ji důkladně uklidit. Vyhoďte všechny zbytečné papírky, prošlé jízdenky a vzkazy, které nepotřebujete, složte si bankovky rubem k sobě podle hodnoty – pořádek v peněžence si udržujte. Při placení podávejte bankovky rubem nahoru – peníze se k vám budou vracet! Pak si připravte vše pro kouzlo.

Co budete potřebovat?
Velkou zelenou svíci
4 malé zelené živlové svíčky (mohou být i čajové)
pergamen
mince pro štěstí – nejlépe nová
sušené byliny a koření: hřebíček, máta, mochna husí, muškátový oříšek, nové koření, pomerančová kůra, skořice a tymián – stačí špetka od každé bylinky
kámen: pyrit – lidově zvaný kočičí zlato – blokuje negativní energie, posiluje odvahu a zvyšuje sebedůvěru. Tento zlatavý minerál je symbolem ohně a planety Mars.
magická zelená sůl – symbolizuje element země, růst a blahobyt /v ezoterických prodejnách/
zelený váček se zavazováním.

Kouzlo na peníze je kouzlo přivolávací, které je nejlépe provést v neděli po západu Slunce v období přibývajícího Měsíce a při Úplňku.

Nejprve si připravíte všechny potřebné pomůcky a bylinky, pak se budete věnovat rituální očistě mince a pyritu – omyjte je ve slané vodě, pak opláchněte pod tekoucí vodou a dejte vysušit na slunce. Vykoupejte se a přitom si vizualizujte, že se váš život mění, odchází finanční starosti a přichází dostatek a hojnost. Oblečte si pohodlný oděv a na pergamen napište své přání – poproste o požehnání a o život v dostatku a hojnosti. Na pomoc si přivolejte bohyni Abundantii – krásnou římskou bohyni prosperity, která nosí velký roh naplněný zlatými mincemi či jinou podle podle vlastní volby.

Pozor: kouzlo provádíte na vlastní nebezpečí, zabezpečte prostor před ohněm a neodcházejte pryč od dohořívajících svíček!

Pokud máte vše připravené, můžete začít. Připravte si oltář, do středu umístěte zelenou svíci, okolo dejte malé živlové svíce, minci, odměřené bylinky, pyrit, váček a popsaný pergamen. Okolo oltáře vysypete kruh zelenou solí, zapalte svíčky, otevřete kruh, přivolejte 4 živly a bohyni Abundantii. Nejprve poděkujte za vše, co vám bylo dáno, pak 3x přečtěte text z pergamenu a představujte si nový život v dostatku a ochrannou žehnající moc, která proudí do bylinek, sáčku, pyritu a mince.
Kouzlo ukončíte slovy: „Toto je vůle má a tak se staň!“
Po ukončení kouzla (věnujte mu alespoň 15 minut), uzavřete kruh a všem poděkujte. Nechte svíce v klidu dohořet – nesfoukávat, pokud byste je museli uhasit, použijte zhášedlo – pak ukliďte oltář, do váčku vložte pyrit, pergamen a bylinky, váček zavažte a pověste ho nad vstupní dveře, aby k vám mohla proudit hojnost a blahobyt. Minci si dejte do peněženky a zapište si rituál do své knihy stínů, mlčte a čekejte. Zbytky svíček a vyhořelé zápalky zakopejte do země a poděkujte jí za pomoc. Kouzlu je ale třeba pomoci i tím, že nebudete jen přijímat, ale i dávat, třeba jen maličkosti, které udělají radost a nezapomeňte sebrat drobné mince, které najdete – pokud je začnete nacházet na neobvyklých místech, je to znamení, že bohyně Abundantia vám požehnala – pozor prosperita nemusí být jen finančního rázu, může mít i podobu dobrého nápadu či myšlenky, která může změnit Váš život – jen si věřte a nezapomeňte, že jakékoliv pochybnosti kouzlo ruší !

Krásné podzimní dny přeje
Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA