cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magie, její moc a síla

Magie provází lidstvo od úsvitů věků. Podíváme-li se do nejstarší historie lidstva, zjistíme, že ve společenství „velkých rodin“ či kmenů, měli kromě náčelníka velké slovo lidé, kteří dokázali zapojit svou mysl a touto mocnou neviditelnou silou chránit svoje lidi. Dokázali najít vhodná místa k bydlení, léčit, zajistit dobrý lov či úrodu, předpovědět nejbližší budoucnost a zahnat od svého kmene, mory, démony či běsy, kteří zosobňovali zlé síly. Lidé praktikující magii byli a jsou prakticky v každé kultuře, zažívali dobré, ale i zlé časy, kdy být označen jako čaroděj či čarodějka znamenalo jistou smrt, přesto se ani kruté inkvizici nepodařilo magii zničit. Prastará zaříkadla, kouzla i znalosti léčivých bylinek se tajně předávaly z generace na generaci. U nás to byla císařovna Marie Terézie, která zastavila čarodějnické procesy a s nástupem osvícenství lidé opět vzali vědmy a čarodějky na milost a začali vyhledávat jejich služby. S nástupem nového tisíciletí se zvedla obrovská vlna zájmu o vše magické a tajemné, natáčelo se a natáčí mnoho filmů s čarodějnickou a fantazy tématikou, začalo vycházet mnoho ezoterických knih a časopisů, také si můžeme koupit nejen tarotové a vykládací karty, ale i nejrůznější ezoterické zboží a pomůcky.

Mnoho lidí dělí magii na černou a bílou, jak ale stanovit správnou hranici, kde už končí bílá a kde začíná černá magie? Zastávám názor, že magie je jen jedna, je jako oheň – který je dobrý sluha, ale zlý pán. Magie je o síle myšlenky a má svoje pevná pravidla, jejichž nerespektování by se nemuselo vyplatit. Než se tedy pustíte do kouzlení, je třeba se s nimi seznámit.

Mějte na paměti, že:
– vše, co vysíláte, se k vám třikrát vrátí – ať už v pozitivním nebo negativním smyslu. Magie nesmí nikomu škodit a ublížit, ani vám ne, mějte na paměti známé heslo, že vaše svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého – pozor na jakoukoliv manipulaci!
– pokud si stanovíte cíl – rozumný a splnitelný a vykonáte kouzlo, buďte vždy připraveni přijmout výsledek svého přání – pozor někdy může splnění kouzla doslova zamávat vašim životem, ne nadarmo se říká, že „pokud nás chtějí bohové potrestat, splní nám naše přání“.
– o úspěchu kouzla rozhoduje síla vaší myšlenky, vaše intuice a dobrý psychický i zdravotní stav. Nepouštějte se do jakéhokoliv rituálu, pokud se necítíte dobře nebo nemáte na kouzlo dost času. Při formulování kouzla nepoužívejte slovo ne a chci, vše je v přítomném čase (Chybně – chci peníze, abych nedlužil. Správně jsem bez dluhů). Po vyslovení kouzla se k němu v myšlenkách nevracejte, mějte na paměti, že jakékoliv pochyby kouzlo ruší.
Magie je soukromá záležitost, proto o ní mlčte.

Krásné jarní dny Vám přeje

Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA