cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magie barev - červená - kartářka Mirka - výklad budoucnosti

ČERVENÁ, ANEB JAK VNÉST DO DOMU ŠTĚSTÍ
Dnes si povíme něco o červené a na závěr si uděláme malý rituál, tentokrát na šťastný domov plný lásky. Červená barva podporuje lásku, emoce, ale také boj. Je to barva vášně, akce a nebezpečí. Použijte ji v situacích, kde potřebujete uspět a posílit odvahu a umocnit sílu, dá se spolehnout na to, že s ČERVENOU můžete dosáhnout úspěchu.
Co se týče zdraví, červená barva působí velice dobře na náš trávicí trakt, proto by se měla používat v kuchyních a jídelnách a určitě také při léčbě anorexie. Má blahodárný vliv na krevní oběh, což podporuje léčení všech krevních a oběhových systémů, dále ovlivňuje v tom dobrém slova smyslu cukrovku, lymfu, tlak a srdce. Červenou barvou by se měly obklopovat také matky a těhotné ženy, protože zintenzivňuje lásku a radost a dává jim sílu zvládnout vše s těmi nejmenšími i s těmi rádoby „dospěláky“, kteří jsou v pubertě.
Pokud si např. v ložnici vymalujete červeně, vášeň je zaručená, ale asi neusnete, protože červená barva je živá, náruživá, dráždivá, zkrátka nedopřeje člověku klid. Takže, milé dámy, pokud červenou v ložnici, tak jen na spodním prádle. Červené barvě se vyhněte také např. v kancelářích, protože zde vyvolává stres.
Tak a jdeme na slíbený rituál:
Budete potřebovat jen červenou svíčku, nic víc.
Pokud jste četli můj článek „Rituální očista domova“ a domov jste si podle návodu vyčistili, teď ho můžete stejně jednoduchým způsobem naplnit láskou a štěstím, jen s tím rozdílem, že očista s bílou svíčkou se provádí při úplňku a dnešní rituál je naopak nejlépe provádět, když měsíc přibývá, což se děje právě v těchto dnech. Takže udělejte si čas, až budete doma sami, uvařte si kávu nebo čaj, pohodlně se usaďte na své oblíbené místo, zapalte červenou svíčku a odříkejte nahlas nebo pouze v duchu:
„Prosím o pozitivní energii pro tento dům (byt). Já zde chci žít šťastně a spokojeně se svojí rodinou (manželem, přítelem, ženou, dcerou atd. – každý dle svého přání). Děkuji.“
Poté svíčku nechte klidně dál hořet, nebo ji uhaste a použijte kdykoliv znovu, samozřejmě vždy, když bude měsíc přibývat.

Přeji vám všem, ať štěstí, radost a láska u vás doma jen a jen kvete.
MIRKA
 výklad karet
 Tarot online

 

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA