cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magický oltář - výroba hůlky - Althea - výklad karet

Hůlka, která symbolizuje vzduch, má bohatou historii. Nejen ve starém Egyptě byly hůlky ve tvaru půlkruhu symbolem moci – vyráběly se ze slonoviny a byly zdobené vyřezávanými zvířecími hlavami. Zvláště oblíbená byla hlava šakala, symbol boha Anubise, boha podsvětí. Římané nazývali hůl autority lituus, zatímco Druidové používali větev ve tvaru trojzubce – symbol země, nebe a moře, kterou při rituálu umisťovali doprostřed kruhu. Trojzubec je dodnes používán při voodoo rituálech. Germánské hole, nazývané magické nože, byly ze dřeva a rovněž zdobeny magickými symboly, runami a vyřezanými hlavami zvířat, později se hůl stala symbolem nejen okultním a magickým. Hůlka omotaná hadem – Aeskulapova hůl se používá dodnes jako lékařský emblém. Hůlku jako takovou používají dirigenti, ale i učitelé – ano, je to ukazovátko. Kouzelná hůlka nesmí chybět v žádné pohádce nebo čarodějnickém filmu.
Hůlku zhotovenou z různých materiálů si můžete zakoupit v ezoterických prodejnách, ale každá správná čarodějka si svoji hůlku zhotovuje sama. Nejlépe ze spadlých větví – vyberte si strom podle toho, k čemu chcete hůlku používat:
černý bez – léčba, dobrý spánek, ochrana, zbavení se nepřátel,
dub – mocná ochrana, hloh – plodnost, štěstí
jabloň – láska, nesmrtelnost
jasan – ochrana, blahobyt, zdraví
líska – ochrana, přání, štěstí
třešeň – věštění, láska
vrba – magický strom čarodějek – věštění, ochrana, láska
růže – láska
Pokud chcete větvičku odříznout, zajděte k vybranému stromu o Úplňku a poproste strom o svolení, pak mu za hůlku poděkujte a nezapomeňte nechat pod stromem malou obětinu. Správná délka hůlky by měla mít velikost od konce vašich prstů k lokti, sloupněte z kůry – pokud chcete nebo můžete kůru nechat – to záleží na vás. Odřízněte všechny výčnělky a vybruste ji. Ozdobte ji podle svého vkusu a cítění, nakreslete, vypalte nebo vyřežte ochranné ornamenty, hůlku nalakujte. Rukojeť hůlky můžete omotat provázkem, kůží nebo plátnem, konec hůlky ozdobte polodrahokamy, křišťálem, kamínky, korálky nebo peříčky atd. Požehnejte ji, nejlépe při novoluní. Hůlku používejte při otvírání kruhu a usměrňujte s ní magickou energii.
Hodně úspěchů při výrobě hůlky Vám přeje Althea.
Althea 2

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA