cena hovoru je 50 Kč za minutu

Magické dny podzimu - kartářka Mirka - výklad tarotu

Měsíc je v ubývající fázi, což uvítáme právě my, kteří se chceme něčeho, co nám překáží, zbavit. Například nemocí. Nebo můžeme snadněji dotáhnout do konce záležitosti, které dlouho odkládáme. Zrovna tak se snadno odpoutáme od vztahů, které na nás mají negativní dopad a v neposlední řadě potěším všechny „dietářky“, protože když je Luna na ústupu, lze se daleko snáze zbavit nežádoucích kilogramů. A víte co? Hned si něco vyzkoušíme.
Určitě má každý z nás něco, čeho by se chtěl zbavit. Ať je to nějaký zlozvyk jako např. kouření, ať je to nežádoucí milenec nebo nepříjemný šéf či nevrlý soused, ať je to nemoc atd., zkrátka cokoliv, co nám znepříjemňuje život. My se nyní pokusíme pomocí kouzla všeho špatného kolem sebe zbavit.
Budeme potřebovat vonnou tyčinku, popř. sušenou šalvěj nebo kadidlo, dále malý stolek, který nám poslouží jako oltář a hlavně potřebujeme kalich nebo pohár. Oltář poklademe ochrannými talismany a obětinami jako je mléko, sůl, med, můžeme přidat i bylinky. Potom před něj poklekneme, zapálíme vykuřovadlo pro požehnání a ochranu, zklidníme svou mysl i duši, vezmeme do rukou pohár a zvedneme ho do výšky na pozdrav bohům. Poté podržíme pohár ve výši prsou, zvolna do něj dýchneme, řekneme zlozvyk, osobu nebo zkušenost, prostě to, co chceme ze svého života odstranit. Potom pohár postavíme dnem vzhůru a odříkáme:
„Velcí bohové, tento pohár obsahuje to, co jsem do něho vložil/a. Vyměňte tyto zkušenosti za lepší.“
Kouzlo provádějte s čistou myslí, upřímnou duší a buďte maximálně soustředění a co je nejdůležitější??? Věřte tomu, co děláte a věřte v pozitivní výsledek.
Mějte krásný den a zase někdy… načtenou :-)
Vaše Mirka – výklad tarotových karet

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA