cena hovoru je 50 Kč za minutu

Listopadové Novoluní - Wargana - výklad tarotových karet

Letošní listopadové Novoluní vychází na 11.11. A to samo o sobě dává velmi zajímavé vibrace dne. V kombinaci s tím, že Novoluní je ve znamení Štíra, můžeme čekat velmi slušný fičák. Vibračně nám den slibuje nové začátky ve všem. Bude se dařit novým projektům, smlouvám, podpisům všeho možného, ale pozor! Vše musí mít čistý úmysl. Vše, za čím je úmysl lživý nebo podvodný, dopadne velkým neúspěchem. Dopoledne bude hodně lidí podléhat Egu. Od rána buďte opatrní na hádky a agresivní jedince. Také na silnicích. V odpoledních hodinách začne převládat radostná nálada. Spousta věcí se vyřeší, a i když v některých případech můžeme mít zatím pocit, že špatně, v budoucnu pochopíme, že to pro nás bylo to nejlepší. Buďte opatrní na požáry, zvláště když budete večer dělat nějaké rituály.
Pokud se rozhodnete pro jakýkoliv sport, chraňte si hlavu. Hrozí úrazy, ale také prostydnutí hlavy. Buďte dále opatrní na nachlazení močového měchýře. Páry, které se snaží otěhotnět, budou mít dnes velkou šanci uspět. Novoluní samo o sobě představuje nové začátky, ale také vnitřní přeměnu. Dokončení všeho starého a zrod nového.
Symbolem tohoto Novoluní je Zlatá labuť. Snažte se tento den lunární cyklus využít co nejefektněji. Znamení Štíra nám pomáhá odstranit vše, co není v našem životě potřebné. Zamyslete se, jaké jsou vaše tajná přání, co vám brání ve splnění vašeho cíle? Co ještě po čistce v předchozích dnech a týdnech potřebujeme změnit? Toto jsou právě ta témata, kterými se máme zabývat. V magii provádějte rituály na splněná přání, nové začátky, pracovní a finanční úspěchy a lásku. Pokud projdete naše stránky, na všechna tato témata jsme již mnoho rituálů uveřejnili. Já radím – využijte vlivu Štíra a zvolte ochranný rituál nebo rituál na zbavení strachu. Ono totiž platí – nejhorší smrt je z leknutí a strach nám v podstatě zabrání ve všem. Vše, čeho se bojíme, si díky strachu snadno zhmotníme do svého života.

Pomůcky: bílá svíce, papír, tužka.
V klidu se uvolněte, zapalte svíci a zkuste pomocí meditace zjistit, čeho se nejvíc podvědomě bojíte. Jako záměr meditace si dejte- potkat svůj strach. Zavolejte ho k sobě, pojmenujte a zhmotněte ho do malého balonku, který v rámci meditace propíchněte. Až bude úplně vyfouknutý a pryč, v klidu se vraťte z meditace a na papír napište, to co jste si v meditaci pojmenovali. Pokud neumíte meditovat, nebo se bojíte, že byste to nezvládli, popište na papír běžné věci, které vás napadají – strach ze stárnutí, ze změny….
Text by měl být asi takový – „ukončuji svůj strach z… propouštím své obavy z… tak se staň“. Představte si , že vše čeho jste se báli, je minulost. Pak papír vezměte a venku ve větru spalte. Nechejte spálené kousky odvát větrem. Na svoje obavy tímto zapomeňte. Neexistují.
Přeji krásný den všem.
Wargana Pavlína kód 24

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA