cena hovoru je 50 Kč za minutu

Lednový úplněk - Archanděl Zadkiel

Lednový úplněk ve znamení Raka připadl na pátek desátého ledna. Šestkový úplněk s kombinací Slunce v Kozorohu a Luny v Raku po sérii osmičkových Úplňků a zakončovacího devítkového v roce 2019. Není divu, že za patrona tohoto Úplňku se přihlásil právě Archanděl Zadkiel.

Tento Archanděl otevírá naše oči pravdě o nás samých a pravém důvodu našeho bytí na Zemi. V určitém bodě našeho vývoje je třeba si uvědomit, že bylo našim přáním zvládnout tuto pozemskou inkarnaci a realizovat své Božské Já konstruktivním jednáním.

Je to Archanděl, který nás spojuje s Božskou podstatou naší Duše a rozvíjí nejvyšší potenciál každé bytosti. Vede nás k pochopení všech souvislostí, ujasňuje to, co nechápeme. Harmonizuje nerovnováhu, naše myšlenky, pomáhá při meditaci. Jeho energie nám pomáhá překročit práh vytvořený karmickými návyky, způsoby chování a myšlenkovými vzorci. Když na něčem lpíme, nedokážeme se oprostit a odevzdat to, poprosme Archanděla Zadkiela. Jeho energie uvolňuje napětí, osvobozuje od omezení a vázanosti. Jeho jméno znamená Přízeň Boží, jeho barva je fialová.

Pojďme využít jeho pomoc a v krátké tiché meditaci nechme skrze sebe proudit jeho energii. Stačí se zklidnit, zapálit bílou, nebo fialovou svíčku a po dobu pěti minut se ponořit do vibrace jména Zadkiel.

Na závěr několik témat spojených s Archandělem Zadkielem:
poznání sebe sama
připuštění změn
prohlédnutí karmických struktur
transformace

Věštírna Květy Fialové
Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA