cena hovoru je 50 Kč za minutu

Květa Fialová - numerologie

Gratulujeme naší patronce k narozeninám!
Paní Květa Fialová se narodila 1. září 1929 v zemském znamení Panny.
Za svoji divadelní a filmovou kariéru ztvárnila bezpočet filmových a divadelních postav, přesto se do paměti svých fanoušků nejvíce zapsala rolí svůdné Tornádo Lou z Brdečkova filmu Limonádový Joe. Květa Fialová byla pro hereckou dráhu přeurčena nejen svým talentem a krásou, ale především proto, že je nevšední osobnost s podmanivým hlasem. Když se podíváme na slavnou jubilantku z pohledu numerologie, zjistíme, že její osobní číslo je 1, životní číslo je 4/31.
Osobní číslo 1 ukazuje na silnou osobnost, která dostala do vínku nezávislost, vytrvalost, sebedůvěru a originalitu, která umí prodat své nadání.
Osudové číslo 4, jehož planetou je Uran, není příliš šťastným číslem, lidé narození ve znamení čtyřky nedostanou od života nic „zadarmo“, je symbolem materiálního světa, odříkání i těžké dřiny. Je to číslo sudé, ženské a pasivní, zrozenci „čtyřky“ mívají často těžké dětství i dospívání a přesto, že navenek působí jako spokojení a vyrovnaní lidé, nesou si v srdci traumata, ale právě proto mezi nimi bývá tolik dobrých herců a umělců – jen ten, kdo se ponoří až na dno duše a prožije si nejen hezké chvíle, ale i ty těžké a překoná je, ví, co sebou život přináší.
Pod vlivem životního čísla 4/31 se kromě paní Květy Fialové narodily i jiné slavné osobnosti např. Marie Curie – Sklodowská, Sigmund Freud, Vlasta Burián, Vladimír Menšík, Libuše Šafránková, Paul McCartney, Brad Pitt a mnoho dalších.
Rozborem čísel mřížky zjistíme, že paní Květa Fialová má 1 trojku – ta naznačuje umělecké vlohy, tvořivost, logické myšlení a představivost.
1 dvojka – to je empatie, touha po harmonickém životě, mateřské sklony a citlivost.
3 jedničky umocňují originalitu, výkonnost i kreativitu, negativním rysem bývá uzavírání do sebe a zbytečná impulzivita.
1 čtyřka kotví mřížku, vyrovnává a stabilizuje, naznačuje praktičnost, trpělivost a smysl pro spravedlivost.
Málokdo mívá v mřížce 3 devítky – i ty naznačují u naší patronky výjimečnost, nadání, zájem o duchovno a mystiku, lásku k bližním a velké vizionářské schopnosti.
Paní Květa Fialová má na sluneční i měsíční rovině trojku – je oblíbená, komunikativní a duchaplná, tak ji také vnímáme jako nevšední a okouzlující bytost.
Dovoluji si popřát paní Květě Fialové nejen za sebe, ale za celý kolektiv Věštírny mnoho pohody a pevné zdraví.

[/vc_column_text][vc_single_image source=”external_link” custom_src=”http://vykladzive.cz/wp-content/uploads/2014/12/k5.jpg”][/vc_column][/vc_row]

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA